Radek_123

Weteran

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Choć standardowa wersja 7 Cudów Świata również pozwala na grę w dwie osoby - tutaj muszę przyznać, że mechanika jest ciekawsza i wprowadza element taktyczny.
Serdecznie polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

REBEL.pl - jak zwykle bez zarzutu! :)

Dodatek znacznie odświeża rozgrywkę. Dzięki niemu "budujemy" mapę w trakcie gry, przez co staje się trudniejsza i mroczniejsza. Niemal zabójcza w połączeniu ze Smokami i Zwiastunem. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Przyznam, że spodziewałem się grubszych i sztywniejszych koszulek. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że nasz deck kart nie rośnie dwu lub trzykrotnie po "ubraniu" w koszulki. Wyglądają na takie (i mam taką nadzieję), że wytrzymają próbę czasu w porównaniu do odpowiedników innych firm :)


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna gra strategiczna o znikomej losowości - zatem wszystko w rękach interakcji między graczami. Serdecznie polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

REBEL - po tylu latach nadal trzyma bardzo wysoki poziom wysyłki oraz zabezpieczenia paczki! Tak trzymać!

Zaletą jest balans zasad bohaterów/cudów świata i sensownie rozmieszczone surowców na mapie [uwierzcie, że w POPRZEDNIEJ EDYCJI w 80% wygrywał gracz kontrolujący Egipt lub Rzym - więc raczej słabo grać przez 2-3 godziny by tylko utwierdzić się w tym przekonaniu. Pozostałe cywilizacje miały utrudnioną grę m.in. Grecja].

Nie do końca jestem zadowolony z jakości małych żetonów (karawany/miasta/znaczniki wpływu itp.). Nie wyglądają solidnie, a w kilku przypadkach rozwarstwiłem je podczas wyjmowania z wyprasek [dotychczas mi się to nie zdarzyło]. Poza tym, w tych żetonach nieco gryzie zbyt uproszczona grafika, która kontrastuje z fajnymi pionkami (chociaż i tak jestem zwolennikiem drewnianych elementów).


Anomandaris

Liczba recenzji: 74

Judyta

Liczba recenzji: 0

Janoczek

Liczba recenzji: 45