Satyr i Nimfa

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

14 użytkowników

Zobacz wszystkich
Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

W dniu w którym przyszła przyszła przesyłka spędziliśmy 12h grając na okrągło. Ne schodzi ze stołu - przynajmniej jedna partia dziennie musi być.
Sama gra daje sporo satysfakcji i jest bardzo szybka (średnio 30min).
Osobiście bardziej czuję tę grę w wariancie dwuosobowym, ale w 3-4 też nie gra się źle.


Udało nam się zdobyć Teomachię wraz z rozszerzeniem o bogów słowiańskich przez akcję na portalu wspieram.to i bardzo się cieszymy, że wspomogliśmy ten projekt, bo gra bardzo przypadła nam do gustu.
Jest ona skonstruowana na motywie pokera, jednak tu wygrywając nie zdobywasz nowych żetonów, tylko nie tracisz tych postawionych. Bogowie są bardzo ciekawą modyfikacją i po pierwszym spróbowaniu gramy już tylko z nimi. Fakt, że niektórzy są silniejsi, niektórzy słabsi, ale już kilka razy udało nam się przekonać, że silny bóg nie wystarczy, by wygrać rozgrywkę. Z tego co wyczytaliśmy, w dodatku część bogów została już tak zmodyfikowana, by gra była bardziej wyważona. Zauważamy spore różnice w ich właściwościach, jednak gra się bardzo przyjemnie, z każdy kolejnym rozdaniem rozważniej buduje się swoją talię i stawia wyznawców. A po zakończonej grze od razu ma się ochotę na rewanż.
Polecamy tę grę szczególnie osobom, które co nieco interesują się mitologiami, bo to wykorzystanie tego motywu tworzy bardzo ciekawy charakter tej gry. I koniecznie szukajcie rozszerzenia o bogów słowiańskich - gra jest wtedy bardziej wyważona i bardziej rodzima ;)


No i kolejny dodatek, który pozwoli na nowo cieszyć się grą. Oprócz humoru, potworów i grozy dochodzą jeszcze świetne grafiki i trochę zmodyfikowane karty Super Munchkinów, a także obłędy, które modyfikują grę w znakomity sposób. Mamy, pokochaliśmy, polecamy!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jeszcze więcej kart, jeszcze więcej potworów, jeszcze więcej gadżetów i jeszcze więcej humoru. Gra staje się bardziej losowa i nieprzewidywalna, zabawa staje się jeszcze lepsza. Polecamy wszystkim miłośników Munchkin Cthulhu!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Uwielbiamy Lovecrafta, uwielbiamy i Munchkina Cthulhu! Gra zrobiona z pomysłem i z jajem. Mechanika bardzo fajna, prosta, łatwo nauczyć się zasad i się do nich stosować. Za to osadzenie Munchkina w świecie Przedwiecznych to po prostu mistrzostwo. Mimo że walczysz z potworami, czujesz do nich wiele sympatii, są nawet takie, które wręcz pokochasz (nic dziwnego, że mają one bonusy w walce z kobietami), bo jak tu nie pokochać słodkich szczeniaczków :) W trakcie gdy nagle wszyscy chcą wszystkim podkładać świnie (albo po prostu "Gothy"), a pomoc nigdy nie była tak interesowna. I obrywasz w walce, tracisz dobytek, czasem giniesz... Ale to wszystko nie ma znaczenia, chcesz grać dalej, bo gra jest zabójczo wciągająca.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Zack

Liczba recenzji: 16

kendzi

Liczba recenzji: 128

NLoriel

Liczba recenzji: 59

Idlina

Liczba recenzji: 17

Katsu

Liczba recenzji: 4

Carrollus

Liczba recenzji: 35

Joanna

Liczba recenzji: 1

KamC

Liczba recenzji: 3

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 108

Mellowfruit

Liczba recenzji: 6

Czincz

Liczba recenzji: 27

Dagna

Liczba recenzji: 53

Ahnieszka

Liczba recenzji: 2

Natt

Liczba recenzji: 0

Samadam

Liczba recenzji: 71