Sebastian Woźniak

Poszukiwacz

Poznań

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

5 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Konieczna pozycja w tej grze! Dużo nowych kart spotkań, które wypełniają lukę w postaci powtarzalności zdarzeń i przygód, w których bierzemy udział. Był to jedyny mały minus podstawki ale dzięki temu dodatkowi możesz mieć już to za sobą. Drugim ważnym aspektem jest nowy przedwieczny! Jeżeli zdążyłeś pokonać już wszystkich z podstawki, to przygotuj się na nowego przeciwnika! Yg'a ojca wszystkich węży i wężowych ludzi. Rozpocznij nową przygodę i stań oko w oko z nowymi niebezpieczeństwami. Zmierz się z nimi i uratuj świat od zagłady, tylko ty jesteś w stanie to zrobić!
Bardzo mocno Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jeszcze więcej zombie, bohaterów, przedmiotów i bohaterów. Dodatkowo dochodzą nowe kafelki planszy i co najważniejsze! Nowe Centrum! Świetne scenariusze, możliwość rozprzestrzeniania się ognia, super gadżety do wykorzystania i godziny udanej zabawy! Wraz ze starymi bohaterami, którym udało się przeżyć pierwszą część gry (nie wszyscy mieli tyle szczęścia! ale nie będę wam spojlerował) dostajecie nowe ciekawe figurki bohaterów. Łapcie szybko za broń i spróbujcie przeżyć tą koszmarna noc! Pamiętajcie, że współpraca bardzo ułatwia przetrwanie ale uniemożliwia przeszukiwanie budynków, a zombiaki szybko przejmują nowe budynki i odcinają drogę ucieczki! Najważniejsze to walczyć do końca!


Jak dla mnie ideał :)

Grałeś kiedyś w Left 4 Dead lub oglądałeś The Walking Dead? To dobrze wiesz, o czym mówię! W tej grze im więcej akcji wykonujesz i im głośniej się zachowujesz, tym więcej zombiaków przyciągasz! Najlepsze jest, to że nie potrzebujesz mistrza gry! Zamiast tego, wspólnie z przyjaciółmi walczysz o przetrwanie na ulicach wielkich metropolii! Każdy twój ruch niesie za sobą konsekwencje ale nie martw się, w tej grze nie jesteś bez szans! Wystarczy znaleźć porządny kij bejsbolowy i mocną giwerę, żeby torować sobie przejście w masie bezmyślnie podążających za świeżym mięsem truposzy! Gra mocno opiera się na przedostaniu się z punktu A do punktu B za pomocą różnych ścieżek ale nie wszystkie są tak łatwo dostępne! Niektóre z nich potrzebują klucza lub innych akcji do wykonania, z kolei drugie są krótsze ale znajdują się przy znacznikach powstawania nowych zombie. Pozostaje jeszcze w miarę bezpieczniejsza ale dłuższa droga. Pamiętaj im więcej czasu spędzasz na planszy, tym więcej truposzy się na niej pojawia! Tak samo jak w Left 4 Dead mamy różne typy zombiaków. Doczyienia mamy z szybkimi trudno uchwytnymi, powolnymi ale wytrzymałymi oraz ogromnymi i prawie niezniszczalnymi, przed którymi pozostaje ci jedynie ucieczka! Mocna i intensywna gra! Polecam, spróbujcie przetrwać w tych niebezpiecznych zakątkach!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Idealna gra o poszukiwaniach i dochodzeniu na całym świecie. Okres między wojenny, nieodkryte tajemnice i zakątki miast i dziczy, tajemnicze organizacje, stwory i niebezpieczne przygody. Wszystko to znajduje się na tej pięknej planszy! Wsiąkniecie w świt wykreowany przez mistrza grozy. Udacie się w podróż i zmierzycie się z rzeczami, które nie są przeznaczone dla ludzi o słabych nerwach. Świetna gra o poszukiwaniach i dochodzeniu prawdy. Każdy z was będzie musiał odkryć, który ze starożytnych przedwiecznych próbuje przejąć władzę nad światem i powstrzymać go! Nie jest to łatwe zadnie ale przy odrobinie szczęścia może wam się uda! Eldrich Horror, to świetna gra kooperacyjna która wciąga na długie godziny. Wspólnie ze znajomymi spróbujesz pokonać kawałek papieru, który jest wymagającym przeciwnikiem i nie raz napsuje ci nerwów p Przed każdym rzutem kością polecam wykonanie specjalnego rytuału, gdyż od rzutów tych w tej grze wiele zależy!
Polecam wszystkim przepadającym za współpracą i tajemnicami!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Długo czekałem na ten dodatek!
To po prostu nowa gra, nowa mechanika, nowe karty i nowe stwory. Przebieg rozgrywki różni się od tej tradycyjnej z podstawki ale jest równie ciekawy i wciągający! Figurki nowych stworów są oszałamiające, plansza na której przyjdzie nam się z nimi stworzyć jest równie piękna i straszna zarazem. Te stare knieje, lasy, domy. Dziwne i tajemnice odgłosy dobiegające z oddali! Tak na prawdę w dziczy nie masz się gdzie ukryć, musisz cały czas uciekać i uważać, żeby nie wpaść w jakiś głęboki dół, kto wie co czeka na jego dnie? W najlepszym wypadku jest tylko głęboki a w najgorszym.... kto to wie?
Polecam bardzo mocno wszystkim tym, którzy kochają prozę Lofecrafta, na prawdę w tej grze poczujecie sięjak w domu!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

cfsz

Liczba recenzji: 27

Inglorion

Liczba recenzji: 10

Gambit

Liczba recenzji: 1

Red5

Liczba recenzji: 19

Cramnox

Liczba recenzji: 53

HadesEye

Liczba recenzji: 73