Sleepingpill

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Gra semi-kooperacyjna o tematyce zombie warta wypróbowania. Im więcej osób bierze udział w rozgrywce tym lepiej. Gra się dość długo- krótki scenariusz zajął nam około 2 godzin. Na początku gra się świetnie, z czasem niestety znudziło mi się ciągłe przeszukiwanie przedmiotów, zabijanie zombiaków, stawianie barykad itd


Wspaniała karcianka dla dwóch osób! Jeden gracz wciela się w zombiaki które starają się wedrzeć na barykady, drugi w ludzi którzy próbują odperzeć atak napastników. Lekki zabawny klimat, mnóstwo kombinowania i proste zasady- każdy powinien ją mieć. Wciąga niesamowicie.


Uwielbiam tą grę. Dla fanów filmu Cube i nie tylko.
Wcielamy się w uczestników reality show którzy zamknięci w więzieniu będą walczyć o przetrwanie. Więzienie sklada się z 25 pokojów- każdy z nich ma inne działanie-niektóre są bezpieczne zaś inne stanowią dla nas śmiertelne niebezpieczeństwo. Przeżyjemy jeśli odnajdziemy pokój numer 25.
Gra oferuje 5 trybów rozgrywki: podejrzliwość, rywalizacja, drużyna, kooperacja oraz tryb solo.
Zasady są proste i łatwo wprowadzić nowe osoby do gry.


Jedna z piękniejszych gier jakie widziałam. Grafika jest poprostu wspaniała i zapiera dech w piersiach- karty snów, postaci i miejsc można spokojnie oprawić w ramki, rysunki są w klimacie filmów Neila Gaimana. Jest to Dixit w mroczniejszym klimacie. Jeden z graczy wciela się w ducha i za pomocą kart snów naprowadza pozostałych graczy na odgadnięcie osób, miejsc i przedmiotów zbrodni. Wbew pozorom wcale nie jest to łatwe, gra opiera się głównie na skojarzeniach. Polecam!.


Kto nie zna Monopoly? Nigdy nie byłam specjalną fanką tej pozycji- końca gry nie widać i mnie osobiście ona nudzi. Jednak jako fanka Gry o Tron skusiłam się na to oto wydanie kolekcjonerskie (poprostu musiałam), trzeba przyznać że jest bardzo ładnie wydane, nie jest oczywisćie idealne i do paru rzeczy mogłabym się przyczepić ale nie jest źle. Fanką Monopoly dalej nie jestem ale klimat jednego z moich ulubionych seriali sprawia że rozgrywka staje się dla mnie bardziej znośna.


Kami

Liczba recenzji: 2