Sting667

Cardmaster

Lublin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Solidna gra ekonomiczna od Portalu. Pomimo kilku błędów i niedociągnięć Pret-a-Porter to świetna, niezwykle mózgożerna rozgrywka. Tematyka początkowo wydaje się mało interesująca, ale po kilku godzinach spędzonych na planszą, każdy - bez wyjątków - "wczuje" się bez reszty w rolę szefa domu mody. Polecam!

Rebel jak zawsze na szóstkę.


Dobry, solidny produkt

Witch Hunter to dobry system osadzony w klimatach płaszcza i szpady z domieszką nadnaturalnego. Jedyną poważną wadą jest mechanika, która miejscami (szczególnie podczas walki) straszliwie zwalnia. Mimo to WH może śmiało konkurować z Solomonem Kane, który zastosowaniem uniwersalnej mechaniki SW również nie zachwyca.

Rebel jak zawsze na szóstkę.


Malleus Monstrorum to wyczerpujący "bestiariusz" do Zewu. Zebrano w nim chyba wszystkie istoty znane z suplementów wydanych do tego systemu na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat. Ogromny plus za indeks, który umożliwia łatwe poruszanie się po tym dodatku.

Rebel jak zawsze na szóstkę.


Dobry, solidny produkt

Secrets of LA to świetny sourcebook do Zewu Cthulhu. Można w nim znaleźć całą masę przydatnych informacji, które pozwolą na stworzenie spójnego opisu miasta.

Rebel jak zawsze na szóstkę.


Jak dla mnie ideał :)

Standardowe pudełko do Mtg. Solidne, spokojnie mieszczące talię i jej sideboard. Czego chcieć więcej?

Rebel jak zawsze na najwyższym poziomie.


Jenny

Liczba recenzji: 55