Szyszhack

Poszukiwacz

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Do Konceptu zachęciła nas prezentacja na Targach Książki w Krakowie. Graliśmy już w wiele odmian kalambur, ale te najbardziej zmuszają do kojarzenia symboliki z przekazem, zarówno dla pokazującego jak i odgadujących. Jeśli uważacie że Koncept to kalambury bez wygłupiania się i pokazywania to jesteście w błędzie. Bardzo szybko ręce bolą z wymachów, że to takie banalne hasło, lub jakie jest trudne. I pamiętajcie... pionkami też można rzucać po pewnym czasie :D Co przynosi kolejna zabawę z szukaniem zguby po mieszkaniu. Polecamy dla starych jak i nowych "Kalamburzystów". P.S. hasła również można używać jako wersje do pokazywania itp.


Jak dla mnie ideał :)

Jako fan Tolkiena, oczywiście nie mogłem oprzeć się nowej LCG i to wydanej jeszcze przez Galaktę. Instrukcja w miarę przejrzysta. Grafiki na kartach śliczne, podroż po Śródziemiu wprost magiczna . Polecam Fanom (pewnie większość już ma:) i pozostałym osobą którzy jeszcze zastanawiają się nad kupnem a dodatki tuż tuż :)


Jak dla mnie ideał :)

Jesteśmy po kilku partiach i przyznam że nie było lekko w Arkham,! Zabawy co nie miara. Najbardziej baliśmy się kolejnych kart Mitów odkrywając je w godzinach "grubo" po północy :) Polecam fanom horrorów. Gra naprawdę potrafi trzymać w napięciu:)


Jak dla mnie ideał :)

Super zabawa dla dużych i małych:) Dobra w większym gronie znajomych, na imprezę, na długie wieczory :) Polecam


Jak dla mnie ideał :)

Super zabawa, nowe uzależnienie w przerwach w pracy dla wszystkich od 5 do 105 lat,szare komórki do boju, 4 godziny minęły szybciutko. Dostawa jak to Rebel błyskawiczna:) POLECAM!!!!


Dagna

Liczba recenzji: 79

Wertyporah

Liczba recenzji: 10

Dagna

Liczba recenzji: 79