Vonski1985

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Na początku byłem nastawiony sceptycznie do tej karcianki dlatego też tak późno zdecydowałem się na jej zakup. Do tej pory grałem tylko w MTG. Jednak Veto nie ustępuje jej w niczym. Śliczne i bardzo klimatyczne grafiki, łatwa i przystępna mechanika gry , która daje tyle swobody w sposobie rozgrywki. Jak dla mnie produkt idealny. A rebel jak zawsze szybki kontakt , szybka wysyłka, jesteście SUPER! Polecam ten produkt wszystkim!


Jak dla mnie ideał :)

Mój pierwszy zestaw do WOW TCG i już jestem z niego bardzo zadowolony. Karty bardzo ładne , solidna i zrozumiała instrukcja i wszystko ładnie i mocno opakowane. A co do firmy Rebel to nic innego jak polecić innym , szybki kontakt , miła obsługa , dobre ustusunkowanie do klienta i PANCERNA przesyłka:)


Dobry, solidny produkt

Koszulki jakto koszulki mają chronić. Te chronią bardzo dobrze , karty w nich czują się dobrze do tego są bardzo dobrze widoczne. Produkt godny polecenia!!!


Jak dla mnie ideał :)

Karty bardzo ładne , starannie wykonane grafiki jednym słowem Ideał:) Gorąco polecam ten produkt innym chociażby ze względu na ilość kart 19 czyli więcej niż w poprzenich rozszerzeniach.


Kanty57

Liczba recenzji: 189

Hex_6

Liczba recenzji: 20

Slawekauo

Liczba recenzji: 202

Mellowfruit

Liczba recenzji: 7

Zack

Liczba recenzji: 19

Jędrek

Liczba recenzji: 29

Wojciech S.

Liczba recenzji: 187

Łukasz

Liczba recenzji: 16

Hroost

Liczba recenzji: 139

Xlselektor

Liczba recenzji: 58

NLoriel

Liczba recenzji: 137

Łukasz

Liczba recenzji: 16

Slawekauo

Liczba recenzji: 202