Wupio

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Święty Mikołaj przyniósł dzisiaj tę grę 6 letniemu synkowi. Graliśmy w 3 i 4 osoby, ucząc się zasad podczas gry. Zasady bardzo proste, trzeba znać liczby i ich kolejność, dla maluchów jest to świetne wprowadzenie w świat matematyki w bardzo przystępnej formie. Gra się bardzo przyjemnie, płynnie i szybko. Jako rodzic lubię takie gry dla dzieci przy których i ja sam nie będę się nudził. I ta gra do takich należy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dzieci dostały tę grę w prezencie i oczywiście zmusiły mnie do grania. Wygląd bardzo ładny i estetyczny, ale nic nie zapowiada ciekawej gry. Bardzo się zdziwiłem podczas rozgrywania pierwszej partii, ponieważ gra okazała się bardzo ciekawa i wciągająca. Za pierwszym razem rozegraliśmy 3 partie, za każdym razem świetnie się bawiąc. Gra na stale zagościła na stole. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna karcianka za niewielkie pieniądze.
Proste zasady sprawiają, że łatwo można wciągnąć znajomych do rozgrywki. Bardzo podobają mi się grafiki, a hitem dla mnie jest darmowa wersja elektroniczna. Dzięki czemu można zapoznać się z zasadami i ocenić czy nam gra przypasuje. A na pewno przypasuje :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

"Faras" to taka trochę bardziej dorosła wariacja na temat "Potworów do szafy". Córa, która już nieco wyrosła z "Potworów" gładko przerzuciła się na "Faras", a młodsze rodzeństwo dzielnie asystuje w grze. Duży plus za dodatek edukacyjny. Kolejny duży plus za wariant kooperacyjny. Wykonanie bardzo ładne. Gra godna polecenia, tym bardziej że i cena zachęca.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Sympatyczna gra familijna. Sześciolatek spokojnie pojmie zasady, a dorośli również będą mieli możliwość wysilenia szarych komórek. Ciekawa gra w bardzo atrakcyjnej cenie.


Alan91

Liczba recenzji: 99

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Dwarfer

Liczba recenzji: 58

ZBIGNIEW

Liczba recenzji: 4