Wupio

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Święty Mikołaj przyniósł dzisiaj tę grę 6 letniemu synkowi. Graliśmy w 3 i 4 osoby, ucząc się zasad podczas gry. Zasady bardzo proste, trzeba znać liczby i ich kolejność, dla maluchów jest to świetne wprowadzenie w świat matematyki w bardzo przystępnej formie. Gra się bardzo przyjemnie, płynnie i szybko. Jako rodzic lubię takie gry dla dzieci przy których i ja sam nie będę się nudził. I ta gra do takich należy.


Dzieci dostały tę grę w prezencie i oczywiście zmusiły mnie do grania. Wygląd bardzo ładny i estetyczny, ale nic nie zapowiada ciekawej gry. Bardzo się zdziwiłem podczas rozgrywania pierwszej partii, ponieważ gra okazała się bardzo ciekawa i wciągająca. Za pierwszym razem rozegraliśmy 3 partie, za każdym razem świetnie się bawiąc. Gra na stale zagościła na stole. Polecam.


Świetna karcianka za niewielkie pieniądze.
Proste zasady sprawiają, że łatwo można wciągnąć znajomych do rozgrywki. Bardzo podobają mi się grafiki, a hitem dla mnie jest darmowa wersja elektroniczna. Dzięki czemu można zapoznać się z zasadami i ocenić czy nam gra przypasuje. A na pewno przypasuje :)


"Faras" to taka trochę bardziej dorosła wariacja na temat "Potworów do szafy". Córa, która już nieco wyrosła z "Potworów" gładko przerzuciła się na "Faras", a młodsze rodzeństwo dzielnie asystuje w grze. Duży plus za dodatek edukacyjny. Kolejny duży plus za wariant kooperacyjny. Wykonanie bardzo ładne. Gra godna polecenia, tym bardziej że i cena zachęca.


Sympatyczna gra familijna. Sześciolatek spokojnie pojmie zasady, a dorośli również będą mieli możliwość wysilenia szarych komórek. Ciekawa gra w bardzo atrakcyjnej cenie.


Alan91

Liczba recenzji: 99

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Dwarfer

Liczba recenzji: 56

ZBIGNIEW

Liczba recenzji: 4