Dwarfer

Gdynia

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

14 użytkowników

Zobacz wszystkich
Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jestem eurograczem, uwielbiam ciężkie suchary, ale czasem mam ochotę na coś bardziej ukierunkowanego w klimat, przygodę z zachowaniem dobrych mechanik. Szczególnie jeśli jest to uniwersum SW albo LotR. Zewnętrzne Rubieże idealnie wpisują się w moje zachcianki. Piękne wykonanie, solidne mechanizmy, klimat SW i niesamowita frajda! Owszem jest losowość, ale zdecydowanie do przełknięcia. Polecam zdecydowanie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dobry produkt za dobrą cenę. Polecam te koszulki.


Wydanie cudowne! W końcu mamy porządne wagoniki, większe karty i planszę. Piękne kolory i ilustracje. Do tego wszystkiego praktyczna wypraska i puszki na wagoniki. Cena wysoka ale i komponenty na wysokim poziomie plus dodatek USA 1910 w cenie. Jedyny minus to brak instrukcji od dodatku 1910.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Zero klimatu. Aczkolwiek rozgrywka nawet przyjemna. Cena uczciwa. Zasady banalne i łatwe do wytłumaczenia. Gra z serii mini więc idealna na podróże.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kolejna gra abstrakcyjna. Złożoność większa niż Splendor ale obie gry reprezentują ten sam aspekt. Czyli są to gry raczej jako "gate" do planszówek. Dla wyjadaczy raczej tytuł słaby.

Wykonanie - piękne i solidne.

O co chodzi w tej grze? Otóż zarządzamy tak na mapie (area control) aby zdobyć jak najwięcej korzyści. Blokujemy graczy swoimi pionkami itp. Walki w tej grze są raczej nieopłacalne i ogólnie "walka" to za duże słowo. Nie znajdziemy w tej grze intryg jak w tytule Gra o Tron. Nie będzie też widowiskowych walk i innowacyjnych mechanik. Zabraknie też nagłych zwrotów akcji. To jest taki lekki suchar z figurkami, które nijak się mają do prawdziwej ekspansji królestwa.

Aczkolwiek gra jest poprawna i dobra. To jest tytuł raczej do sprawdzenia, nie jako hit czy must have. Jest wiele lepszych tytułów z taką tematyką i mechaniką.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

NLoriel

Liczba recenzji: 59

Roman

Liczba recenzji: 16

Wupio

Liczba recenzji: 15

CXM

Liczba recenzji: 30

Doris

Liczba recenzji: 168

Medeus

Liczba recenzji: 51

Mobitz

Liczba recenzji: 46

Zibist

Liczba recenzji: 64

Czincz

Liczba recenzji: 27

Dagna

Liczba recenzji: 53

Koniczyna17

Liczba recenzji: 36

Pawel_33

Liczba recenzji: 10

Gravediggie

Liczba recenzji: 13

Wazka

Liczba recenzji: 148