ZimnyLech

Pionier

Dąbrowa Górnicza

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Ciekawe rozszerzenie (i tak już bardzo oryginalnej) idei Colt Express.

Spośród wszystkich nowych mechanizmów zwłaszcza konie spotkały się w mojej grupce z dużym entuzjazmem - możliwość szybkiego poruszania się wzdłuż pociągu, jak i fakt, że zwierzaki można sobie nawzajem podkradać (ach, jakaż złośliwość siedzi w każdym z nas...) dodają dodatkowego wymiaru taktycznego rozgrywce.

Z dodatkiem są jedynie dwa małe problemy:
1) nowych kart, pionków i dyliżansu nijak nie idzie upchnąć do pudełka z podstawką, tak więc transport sprowadza się teraz do tachania dwóch (niezbyt małych) pudełek.
2) dodaje on tyle nowych elementów, że nowi gracze mogą się w tym łatwo pogubić. Polecam wprowadzić ich najpierw w tajniki podstawki, a dopiero przy drugiej lub trzeciej partii dorzucić "nowości".

Mimo to gorąco polecam wszystkim, którzy (jak ja) zakochali się w podstawce.


Jak dla mnie ideał :)

Gra niesamowicie dynamiczna, wciągająca, nie nudzi się nawet po kilkudziesięciu partiach. Miłośnicy złożonych taktyk i kombinowania znajdą tutaj coś w sam raz dla siebie, podobnie jak ci lubiący grę agresywną i pełną negatywnych interakcji. Możliwości robienia innym wszelakich świństw (strzelanie, dawanie "w mordę", okradanie, szczucie szeryfem, wpychanie do wagonu szeryfa...) są tak szerokie, że zdecydowanie każdemu małemu i dużemu sadyście oczy zaświecą się z radości ;)

Nawet jeśli miałem przed zakupem jakieś obiekcje co do montażu i przechowywania tekturowych wagonów, bardzo szybko ich się wyzbyłem. Pierwszy montaż wymaga odrobiny cierpliwości, ale wszystko jest wykonane solidnie, nie rozpada się, a sprytnie pomyślane pudełko z przegródkami skutecznie zapobiega problemom z transportem.

Ode mnie zdecydowane 10/10, polecam!


Dobry, solidny produkt

Prawdopodobnie jeden z bardziej diabolicznych wynalazków w historii gier fabularnych. Używam jej bardzo często i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła jeśli chodzi o złą pogodę :)

Naprawdę fajny, niedrogi gadżet urozmaicający rozgrywkę. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Fajny gadżet. Czytelna, duża, dobrze się toczy. Wszyscy Mistrzowie Gry wprost uwielbiają urozmaicać sesję wprowadzając do rozgrywki element losowy w postaci nieprzewidywalnej i zmiennej pogody ;)