ZimnyLech

Pionier

Dąbrowa Górnicza

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Ciekawe rozszerzenie (i tak już bardzo oryginalnej) idei Colt Express.

Spośród wszystkich nowych mechanizmów zwłaszcza konie spotkały się w mojej grupce z dużym entuzjazmem - możliwość szybkiego poruszania się wzdłuż pociągu, jak i fakt, że zwierzaki można sobie nawzajem podkradać (ach, jakaż złośliwość siedzi w każdym z nas...) dodają dodatkowego wymiaru taktycznego rozgrywce.

Z dodatkiem są jedynie dwa małe problemy:
1) nowych kart, pionków i dyliżansu nijak nie idzie upchnąć do pudełka z podstawką, tak więc transport sprowadza się teraz do tachania dwóch (niezbyt małych) pudełek.
2) dodaje on tyle nowych elementów, że nowi gracze mogą się w tym łatwo pogubić. Polecam wprowadzić ich najpierw w tajniki podstawki, a dopiero przy drugiej lub trzeciej partii dorzucić "nowości".

Mimo to gorąco polecam wszystkim, którzy (jak ja) zakochali się w podstawce.


Jak dla mnie ideał :)

Gra niesamowicie dynamiczna, wciągająca, nie nudzi się nawet po kilkudziesięciu partiach. Miłośnicy złożonych taktyk i kombinowania znajdą tutaj coś w sam raz dla siebie, podobnie jak ci lubiący grę agresywną i pełną negatywnych interakcji. Możliwości robienia innym wszelakich świństw (strzelanie, dawanie "w mordę", okradanie, szczucie szeryfem, wpychanie do wagonu szeryfa...) są tak szerokie, że zdecydowanie każdemu małemu i dużemu sadyście oczy zaświecą się z radości ;)

Nawet jeśli miałem przed zakupem jakieś obiekcje co do montażu i przechowywania tekturowych wagonów, bardzo szybko ich się wyzbyłem. Pierwszy montaż wymaga odrobiny cierpliwości, ale wszystko jest wykonane solidnie, nie rozpada się, a sprytnie pomyślane pudełko z przegródkami skutecznie zapobiega problemom z transportem.

Ode mnie zdecydowane 10/10, polecam!


Dobry, solidny produkt

Prawdopodobnie jeden z bardziej diabolicznych wynalazków w historii gier fabularnych. Używam jej bardzo często i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła jeśli chodzi o złą pogodę :)

Naprawdę fajny, niedrogi gadżet urozmaicający rozgrywkę. Polecam!


product.rating.0

Fajny gadżet. Czytelna, duża, dobrze się toczy. Wszyscy Mistrzowie Gry wprost uwielbiają urozmaicać sesję wprowadzając do rozgrywki element losowy w postaci nieprzewidywalnej i zmiennej pogody ;)