Zorg

Skryba

Katowice

Obserwowani

11 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

4 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Świetny zestaw pozwalający grać frakcja Republiki Galaktycznej w grę Star Wars Armada. Ja kupiłem na wyprzedaży u Rebela ale normalna cena tego produktu jest nieco za wysoka za co odejmuję jedną gwiazdkę. Okręty, myśliwce i karty na wysokim poziomie więc EZ cztery gwiazdki.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Obowiązkowy zestaw przy zakupie frakcji Sepratystów (CIS) do Star Wars Armada. Wszystko co potrzebne do grania jest w tym zestawie. Obsługa i pakowanie w Rebel.pl od lat pozostaje na wysokim poziomie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetny zestaw do gry ASOIAF pozwalający rozpocząć przygodę z frakcją Dzikich. Szczególnie podobają mi się olbrzymy choć nie jestem pewny jak z ich grywalnością na polu bitwy.


Shadow Caster / Siewca Cienia w momencie wypuszczenia na rynek był statkiem przełomowym dla X-winga. Był kluczowym statkiem w zabójczej rozpisce Parattani, która wygrała wiele turniejów. Ogólnie piszac statek trzyma wysoki poziom figurek do X-winga z dodanym smaczkiem dla miłośników serialu Star Wars: Rebels gdzie latała nim Ketsu Onyo.


Scurrg jest unikalnym statkiem ponieważ wnosi wytrzymałość i rozmiary statku z dużej podstawki a montowany jest na małej. Dodatkowo zestaw kart z zestawu pozwala na granie nim w eskadrach rebelianckich i "szumowinowych". Statek na dobre zakotwiczył się w środowisku graczy i jest grany z niemałymi sukcesami.


B_Achus

Liczba recenzji: 11

KopajGlan

Liczba recenzji: 25

Magda

Liczba recenzji: 4

Tarur

Liczba recenzji: 73

kierowcabombowca

Liczba recenzji: 25

Coyotl

Liczba recenzji: 16

Nightbomber

Liczba recenzji: 170

Wiktor

Liczba recenzji: 56

kendzi

Liczba recenzji: 128

Slawekauo

Liczba recenzji: 96

Czincz

Liczba recenzji: 27

kendzi

Liczba recenzji: 128

Fifithebest

Liczba recenzji: 58

Zubr89

Liczba recenzji: 4

Utini

Liczba recenzji: 22