Citadel Colour: Technical - Typhus Corrosion

Akrylowa farba z serii Citadel Technical
18 opinii
  Półprzezroczysta, błyszcząca farbka na bazie wody. Nie zawiera trujących rozpuszczalników i nie posiada drażniącej woni.Pojemnik 12ml.Typhus Corrosion została zaprojektowana by dodać do malowanego modelu wiązki oleistej rdzy. Nadaje powierzchni realistyczny efekt zużycia i znoszenia.
  Wydawca:
  Citadel
  12,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Półprzezroczysta, błyszcząca farbka na bazie wody. Nie zawiera trujących rozpuszczalników i nie posiada drażniącej woni.

  Pojemnik 12ml.

  Typhus Corrosion została zaprojektowana by dodać do malowanego modelu wiązki oleistej rdzy. Nadaje powierzchni realistyczny efekt zużycia i znoszenia.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • pojemnik 12 ml z farbką
  Waga:
  20 g

  Recenzje

  4.78
  na podstawie 18 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Citadel Colour: Technical - Typhus Corrosion  Najbardziej przydatne recenzje

  Tomasz

  Liczba recenzji: 126

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  Dobry, solidny produkt

  Dobry sposób na imitację zniszczonej i przerdzewiałej powierzchni. Farbka zawiera nic innego, jak drobniutkie ziarna piasku, co po pomalowaniu daje efekt skorodowanego materiału.


  Schizoferret

  Liczba recenzji: 294

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  W porządku, bez rewelacji

  Połączenie rudego washa i drobnej, rozpuszczonej w nim pasty/grubego pigmentu. Teoretycznie właśnie tak osiąga się efekt rdzy, niemniej efekt tutaj wyszedł poniżej moich oczekiwań, prawdopodobnie ze względu na małą ilość pigmentu - wygląda jak spłukana na rdzawo z drobinkami piasku, czyli ani jak mocno przerdzewiala, gnijąca powierzchnia, ani do końca jak rdza powierzchniowa. Zdecydowanie lepsze efekty uzyskiwałem specjalistycznym pigmentem i washem od Vallejo, ale do małych powierzchni (elementy uzbrojenia figurki, nie sceneria czy maszyny), ze względu na łatwą dostępność i gotowość mieszanki, może być.


  Dymitr

  Liczba recenzji: 42

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  Dobry, solidny produkt

  Gesty shade wymieszany z ziarnami czegos, ale watpie ze to piaske, bo sa plaskie i dojsc szerokie czasem. Efekt ciekawy robia, ale nie polecam uzywac na ciemnych powierzchniach - nie bedzie widac efektu tej farby ;)  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie