Citadel Layer - White Scar

farbka
22 opinie
1295

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.02

4.32
na podstawie 22 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Citadel Layer - White ScarNajbardziej przydatne recenzje

Schizoferret

Liczba recenzji: 294

W porządku, bez rewelacji

To nie jest czysta biel -jest ciemniejsza i cieplejsza, z lekką czerwoną dominantą. Wygląda przez to bardziej naturalnie wszędzie, gdzie jest detalem niż prawdziwa biel, pozwala też na ciekawsze efekty po zwashowaniu, ale jeśli coś ma być śnieżnobiałe, trzeba wybrać chyba Vallejo - Ceramic White jest czystsza, ale też minimalnie ciepła.


I play with green!

Liczba recenzji: 95

Jak dla mnie ideał :)

Cytadelki mają swoje wady, ale po przetestowaniu wielu białych farb zawsze powracam do tej i oszczędzam sobie kolejnych przykrych doświadczeń. Świetnia do rozjaśniania innych kolorów, korekty ewentualnych niedoróbek w przypadku podkładu, wreszcie: wystarczająco intensywna by sama stanowić bazę dla niektórych powierzchni. Dla mnie to pozycja z obowiązkowej dziesiątki farb, którą musisz posiadać w swojej kolekcji bez względu czy na to czy jesteś doświadczonym fanem bitewniaków czy dopiero się uczysz „upiększać” modele.


Łukasz

Liczba recenzji: 33

Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra farbka. Daję „tylko” 4 gdyż nie odpowiadają mi te nowe buteleczki. Stare były moim zdaniem dużo wygodniejsze.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie