Citadel Liquid Green Stuff

12 ml
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (23)
Liquid Green Stuff to rewelacyjny pomysł i wykonanie. Jest to klasyczny Green Stuff w postaci płynu o konsystencji pasty do zębów, która potem się utwardza.
1995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Liquid Green Stuff to rewelacyjny pomysł i wykonanie. Jest to klasyczny Green Stuff w postaci płynu o konsystencji pasty do zębów, która potem się utwardza.


4.91
na podstawie 23 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Citadel Liquid Green Stuff


Najbardziej przydatne recenzje

Tomasz

Liczba recenzji: 126

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo przydatna rzecz jeśli ktoś chce malować figurki do planszówek (np. Descent), w których są duże ubytki w miejscu łączeń. Trzeba opracować sobie sposób aplikacji, ale gdy już coś się wymyśli, to produkt jest świetny.


MG

Liczba recenzji: 168

Jak dla mnie ideał :)

Dobra rzecz. Warto tylko nadmienic, ze jest to raczej gesta pasta, niz ,,liquid'', na cale szczescie rozcienczalna woda. Stad moje obawy, ze w sloiczku bedzie prawie sama woda, okazaly sie nieuzasadnione.


Łukasz

Liczba recenzji: 32

Jak dla mnie ideał :)

Idealne narzędzie do poprawiania figurek. Można go rozcieńczyć wodą. Wyrównanie powierzchni nie sprawia problemów, zapełnianie sklejanych miejsc idzie super sprawnie. Przy odrobinie wprawy można też "rzeźbić" drobne elementy, poprostu namaluj to, co chcesz. Polecam gorąco, mi ułatwiło pracę przy figurkach.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie