FFG Standard Card Game Sleeves - Blue (Niebieskie) 50

50 koszulek 63,5x88mm (standard ccg)
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (20)
Pasują do kart o rozmiarze: 2 1/2" x 3 1/2" (63,5 x 88mm) Każde opakowanie zawiera 50 koszulek. Wszystkie koszulki z linii Fantasy Flight Games przeznaczonej do gier planszowych wykonane są z czystego plastiku polipropylenowego o grubości 100 mikronów, pozbawionego PVC i związków kwasowych. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, niełatwo je rozerwać lub zmarszczyć, a ponadto są wolne od chemikaliów, które mogłyby zniszczyć znajdujące się w nich karty. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić bezproblemowe wsuwanie do nich kart, a także by ułatwić tasowanie i przechowywanie. TUTAJ znajdziesz plik pomocny w wyborze koszulek do gier z wydawnictwa FFG. Przykłady gier, do których będą pasować te koszulki: Większość kolekcjonerskich gier karcianych, Call of Cthulhu LCG™, A Game of Thrones LCG™, UFS™, Pandemic™
Wydawca:
Fantasy Flight Games
1295

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Pasują do kart o rozmiarze: 2 1/2" x 3 1/2" (63,5 x 88mm)

Każde opakowanie zawiera 50 koszulek.

Wszystkie koszulki z linii Fantasy Flight Games przeznaczonej do gier planszowych wykonane są z czystego plastiku polipropylenowego o grubości 100 mikronów, pozbawionego PVC i związków kwasowych. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, niełatwo je rozerwać lub zmarszczyć, a ponadto są wolne od chemikaliów, które mogłyby zniszczyć znajdujące się w nich karty. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić bezproblemowe wsuwanie do nich kart, a także by ułatwić tasowanie i przechowywanie.

TUTAJ znajdziesz plik pomocny w wyborze koszulek do gier z wydawnictwa FFG.

Przykłady gier, do których będą pasować te koszulki:

 • Większość kolekcjonerskich gier karcianych,
 • Call of Cthulhu LCG™,
 • A Game of Thrones LCG™,
 • UFS™,
 • Pandemic™

4.40
na podstawie 20 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń FFG Standard Card Game Sleeves - Blue (Niebieskie) 50


Najbardziej przydatne recenzje

Doctor

Liczba recenzji: 36

Dobry, solidny produkt

Dobrej jakości koszulki na karty od FFG które słynie już z jakości we wszystkim co stworzy :D Początkowo wyłapywały odrobinę ślady palców ale po kilku grach problem przestał występować. Świetnie sprawdzają się na moich taliach korporacyjnych z Android:Netrunner.


Pavel

Liczba recenzji: 66

Dobry, solidny produkt

Fantasy Flight produkuje naprawdę solidne koszulki na karty. Ich stosunek ceny do jakości jest wręcz idealny, lecz wystawiam 4 ponieważ koszulki z "kolorowymi pleckami" z czasem się rozwarstwiają.


Yine

Liczba recenzji: 440

Najlepsze koszulki na karty.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie