FFG Standard Card Game Sleeves - Blue (Niebieskie) 50

50 koszulek 63,5x88mm (standard ccg)
20 opinii
Pasują do kart o rozmiarze: 2 1/2" x 3 1/2" (63,5 x 88mm)Każde opakowanie zawiera 50 koszulek.Wszystkie koszulki z linii Fantasy Flight Games przeznaczonej do gier planszowych wykonane są z czystego plastiku polipropylenowego o grubości 100 mikronów, pozbawionego PVC i związków kwasowych. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, niełatwo je rozerwać lub zmarszczyć, a ponadto są wolne od chemikaliów, które mogłyby zniszczyć znajdujące się w nich karty. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić bezproblemowe wsuwanie do nich kart, a także by ułatwić tasowanie i przechowywanie.TUTAJ znajdziesz plik pomocny w wyborze koszulek do gier z wydawnictwa FFG.Przykłady gier, do których będą pasować te koszulki:Większość kolekcjonerskich gier karcianych,Call of Cthulhu LCG™,A Game of Thrones LCG™,UFS™,Pandemic™
Wydawca:
Fantasy Flight Games
1295

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Pasują do kart o rozmiarze: 2 1/2" x 3 1/2" (63,5 x 88mm)

Każde opakowanie zawiera 50 koszulek.

Wszystkie koszulki z linii Fantasy Flight Games przeznaczonej do gier planszowych wykonane są z czystego plastiku polipropylenowego o grubości 100 mikronów, pozbawionego PVC i związków kwasowych. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, niełatwo je rozerwać lub zmarszczyć, a ponadto są wolne od chemikaliów, które mogłyby zniszczyć znajdujące się w nich karty. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić bezproblemowe wsuwanie do nich kart, a także by ułatwić tasowanie i przechowywanie.

TUTAJ znajdziesz plik pomocny w wyborze koszulek do gier z wydawnictwa FFG.

Przykłady gier, do których będą pasować te koszulki:

  • Większość kolekcjonerskich gier karcianych,
  • Call of Cthulhu LCG™,
  • A Game of Thrones LCG™,
  • UFS™,
  • Pandemic™

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.01

4.40
na podstawie 20 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń FFG Standard Card Game Sleeves - Blue (Niebieskie) 50Najbardziej przydatne recenzje

Doctor

Liczba recenzji: 36

Dobry, solidny produkt

Dobrej jakości koszulki na karty od FFG które słynie już z jakości we wszystkim co stworzy :D Początkowo wyłapywały odrobinę ślady palców ale po kilku grach problem przestał występować. Świetnie sprawdzają się na moich taliach korporacyjnych z Android:Netrunner.


Pavel

Liczba recenzji: 66

Dobry, solidny produkt

Fantasy Flight produkuje naprawdę solidne koszulki na karty. Ich stosunek ceny do jakości jest wręcz idealny, lecz wystawiam 4 ponieważ koszulki z "kolorowymi pleckami" z czasem się rozwarstwiają.


Yine

Liczba recenzji: 440

Najlepsze koszulki na karty.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie