Auric Runemasters

1 opinia
  • wydanie angielskie
Każdy Auric Runemaster pełni kilka funkcji. Jako najwyżsi kapłani Kuźni tworzą runy, które wbijane są w ciała Fyreslayersów dając im moc Grimnira. Mają niewyobrażalny zmysł do wykrywania złóż magicznego złota, legendy mówią, że potrafią wyczuwać je nawet z odległych krain! Posiadają naturalny dar do władania płomieniami. Gdy udeżają w ziemię swymi ognistymi kosturami, ziemia pęka i rozstępuje się pod nogami przeciwników, kąpiąc ich w rozżarzonej magmie. W blisterze znajduje się jeden model.
Wydawca:
Games Workshop
84,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Każdy Auric Runemaster pełni kilka funkcji. Jako najwyżsi kapłani Kuźni tworzą runy, które wbijane są w ciała Fyreslayersów dając im moc Grimnira. Mają niewyobrażalny zmysł do wykrywania złóż magicznego złota, legendy mówią, że potrafią wyczuwać je nawet z odległych krain! Posiadają naturalny dar do władania płomieniami. Gdy udeżają w ziemię swymi ognistymi kosturami, ziemia pęka i rozstępuje się pod nogami przeciwników, kąpiąc ich w rozżarzonej magmie.

W blisterze znajduje się jeden model.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
20 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Auric RunemastersWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie