Kurnoth Hunters

3 modele w pudełku.
1 opinia
  • wydanie angielskie
Jednym z nielicznych bóstw czczonych przez sylvaneth jest Kurnoth, który prezentuje dzikość i głód natury. Kurnoth Hunters są ucieleśnieniem jego gniewu. Znacznie większe od Dryad, mistrzowie miecza, łuku i kosy - ich siła wystarczy by rozpłatać wojownika Chaosu na pół. Zwinne, o wdzięcznych ruchach, ze stoickimi spokojem spoglądają na wrogów. W odróżnieniu od swych mniejszych pobratymców, prezentują postawę pełną świadomości, spokoju antycznych dębów, głęboko skupionych na swej roli w bitwie.Zestaw ten pozwoli wam skleić trzy modele Kurnoth Hunters. Możecie uzbroić je w wielkie łuki, miecze dwuręczne lub ogromne kosy. Jeden z modeli może przedstawiać mistrza łowów, który otrzyma specjalną główę oraz broń. Modele umieszone będą na podstawkach o średnicy 50mm.
Wydawca:
Games Workshop
15995

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Jednym z nielicznych bóstw czczonych przez sylvaneth jest Kurnoth, który prezentuje dzikość i głód natury. Kurnoth Hunters są ucieleśnieniem jego gniewu. Znacznie większe od Dryad, mistrzowie miecza, łuku i kosy - ich siła wystarczy by rozpłatać wojownika Chaosu na pół. Zwinne, o wdzięcznych ruchach, ze stoickimi spokojem spoglądają na wrogów. W odróżnieniu od swych mniejszych pobratymców, prezentują postawę pełną świadomości, spokoju antycznych dębów, głęboko skupionych na swej roli w bitwie.

Zestaw ten pozwoli wam skleić trzy modele Kurnoth Hunters. Możecie uzbroić je w wielkie łuki, miecze dwuręczne lub ogromne kosy. Jeden z modeli może przedstawiać mistrza łowów, który otrzyma specjalną główę oraz broń. Modele umieszone będą na podstawkach o średnicy 50mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
400 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kurnoth HuntersWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie