Orruk Maw-Krusha

  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Każdy Megabos orruków to prawdziwa maszyna do zabijania. Właśnie w ten sposób stają się tak ogromni i muskularni. Trzeba po prostu wbijać wszystkich w ziemię, raz za razem...aż w końcu poczuje się moc WAAAAGH!, która przepłynie przez ciało. Niektórzy z tych kolosalnych orruków idą o krok dalej. Wyjątkowo agresywny Megabos będzie szukał masywnego Maw-Krusha by ujarzmić go przez niezwykle głośne wydzieranie się na niego. Takie potężne bestie uwielbiają niszczyć i miażdżyć, pokrywając tym samym swe zaintersowania z orrukowymi Megabosami. Taka mieszanka dwóch agresywnych charakterów nie tworzy zbyt zgranego zespołu i Megabos co chwila musi przypominać swemu wierzchowcowi kto tu dowodzi - zazwyczaj przez kopanie metalowym butem potylicy Maw-Krusha. Pomijając te drobne czułości, praktycznie nic nie jest w stanie zatrzymać natarcia tych potworów, a ogromna ilość trupów jakie pojawiają się w ich otoczeiu sprawia, że inni orrukowie walczą jeszcze zacieklej! Ten wielki zestaw pozwoli Wam złożyć Megabosa na Maw-Krusha. W 63 elementach znajdziecie kilka rodzajów broni, dwie głowy dla Maw-Krusha, dwa ogony do wyboru oraz wielką podstawkę o średnicy 160mm. Alternatywnie, można złożyć bohatera specjalnego orruków, Gordrakka - Pięść Gorka.
Wydawca:
Games Workshop
28995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Każdy Megabos orruków to prawdziwa maszyna do zabijania. Właśnie w ten sposób stają się tak ogromni i muskularni. Trzeba po prostu wbijać wszystkich w ziemię, raz za razem...aż w końcu poczuje się moc WAAAAGH!, która przepłynie przez ciało. Niektórzy z tych kolosalnych orruków idą o krok dalej. Wyjątkowo agresywny Megabos będzie szukał masywnego Maw-Krusha by ujarzmić go przez niezwykle głośne wydzieranie się na niego. Takie potężne bestie uwielbiają niszczyć i miażdżyć, pokrywając tym samym swe zaintersowania z orrukowymi Megabosami. Taka mieszanka dwóch agresywnych charakterów nie tworzy zbyt zgranego zespołu i Megabos co chwila musi przypominać swemu wierzchowcowi kto tu dowodzi - zazwyczaj przez kopanie metalowym butem potylicy Maw-Krusha. Pomijając te drobne czułości, praktycznie nic nie jest w stanie zatrzymać natarcia tych potworów, a ogromna ilość trupów jakie pojawiają się w ich otoczeiu sprawia, że inni orrukowie walczą jeszcze zacieklej!

Ten wielki zestaw pozwoli Wam złożyć Megabosa na Maw-Krusha. W 63 elementach znajdziecie kilka rodzajów broni, dwie głowy dla Maw-Krusha, dwa ogony do wyboru oraz wielką podstawkę o średnicy 160mm. Alternatywnie, można złożyć bohatera specjalnego orruków, Gordrakka - Pięść Gorka.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Orruk Maw-KrushaPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie