Star Wars: Legion - Desert Ruins Gamemat

Pole bitwy idealne do odnoszenia wielkich zwycięstw!
1 opinia
  • wydanie angielskie
Ulepsz swoją rozgrywkę w Star Wars: Legion dzięki Star Wars: Legion - Desert Ruins Gamemat. Mata wykonana jest z gumy pokrytej od spodu materiałem zapobiegającym przed ślizganiem się i przesuwaniem produktu. Star Wars: Legion - Desert Ruins Gamemat idealnie łączy się z Star Wars: Legion - Desert Junkyard Gamemat, tworząc ogromne pole bitwy o powierzchni 91,4 cm x 182,8 cm.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
18995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ulepsz swoją rozgrywkę w Star Wars: Legion dzięki Star Wars: Legion - Desert Ruins Gamemat. Mata wykonana jest z gumy pokrytej od spodu materiałem zapobiegającym przed ślizganiem się i przesuwaniem produktu. 

Star Wars: Legion - Desert Ruins Gamemat idealnie łączy się z Star Wars: Legion - Desert Junkyard Gamemat, tworząc ogromne pole bitwy o powierzchni 91,4 cm x 182,8 cm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • mata o wymiarach 91,4 cm x 91,4 cm
Waga:
1,17 kg
Uwaga! Ze względu na nietypowe gabaryty tego produktu - nie jesteśmy w stanie wysłać go Paczkomatem. Prosimy o wybór innego środka transportu (albo będziemy do Was dzwonić!) :)

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Legion - Desert Ruins Gamemat

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie