Varanguard - Knights of Ruin

Emisariusze Archaona
1 opinia
  • wydanie angielskie
Rycerze Ruiny to wodzowie o ogromnej sile. Nieludzko okrutni, których rządza mordu przelała ocean krwi. Każdy z osobna dowodził niezliczonymi kampaniami i bitwami, wzrastając rangą w oczach Bogów Chaosu. Nie kłaniają się przed żadnym lordem ni królem, nawet przed Książętami i Królami Demonów...jeśli ruszają do boju, to tylko z rozkazu Wybrańca Archaona, Trójokiego Króla.Tez zestaw pozwoli ci na złożenie tych trzech potężnych modeli. Każdy z nich ujeżdża demonicznego wierzchowca, powykręcaną mutację konia okrytą brutalnym pancerzem. Masz do wyboru trzy włócznie, topór, młot i miecz oraz trzy tarcze. Sześć głów (trzy w hełmach i trzy odkryte) oraz sześć pancernych naramienników - twoich emisariusze Archaona będą wyglądali tak jak chcesz!Łącznie sto jedenaście elementów i trzy podstawki 75x42mm!
Wydawca:
Games Workshop
32495
27995
-14%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Rycerze Ruiny to wodzowie o ogromnej sile. Nieludzko okrutni, których rządza mordu przelała ocean krwi. Każdy z osobna dowodził niezliczonymi kampaniami i bitwami, wzrastając rangą w oczach Bogów Chaosu. Nie kłaniają się przed żadnym lordem ni królem, nawet przed Książętami i Królami Demonów...jeśli ruszają do boju, to tylko z rozkazu Wybrańca Archaona, Trójokiego Króla.

Tez zestaw pozwoli ci na złożenie tych trzech potężnych modeli. Każdy z nich ujeżdża demonicznego wierzchowca, powykręcaną mutację konia okrytą brutalnym pancerzem. Masz do wyboru trzy włócznie, topór, młot i miecz oraz trzy tarcze. Sześć głów (trzy w hełmach i trzy odkryte) oraz sześć pancernych naramienników - twoich emisariusze Archaona będą wyglądali tak jak chcesz!

Łącznie sto jedenaście elementów i trzy podstawki 75x42mm!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
210 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Varanguard - Knights of RuinWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie