Warhammer 40,000: VIII Edycja (twarda oprawa)

8 edycja systemu Warhammer 40,000
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
 • wydanie angielskie
Ten 280-stronicowy tom w twardej oprawie to Twój przewodnik po nowej edycji gry. Zawiera drobiazgowy opis uniwersum Warhammera 40,000 - aktualną historię świata i gdzie obecnie znajduje się każda z frakcji, krucjatę Indomitus, wzmocnienie sił Chaosu i odpowiedź ludzkości na zagrożenie - ujawnienie nowych Primaris Space Marines. No i zasady! Multum nowych zasad. Czterdziestka wkracza do świata nowoczesnych systemów bitewnych. W podręczniku, oprócz mechaniki rozgrywania samych bitew, znajdziecie też opisy misji, pełne zasady trzech trybów rozgrywek (open, narrative i matched play) oraz zaawansowane zasady dotyczące nieskończonych rodzajów pól bitew, jak miasta śmierci, desanty planetarne, oblężenia, czy śmierć z niebios. Pamiętajcie! W mrocznym uniwersum 41 tysiąclecia nie ma miejsca na pokój, wytchnienie, czy przebaczenie. LICZY SIĘ WYŁĄCZNIE WOJNA
Wydawca:
Games Workshop
14995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Ten 280-stronicowy tom w twardej oprawie to Twój przewodnik po nowej edycji gry. Zawiera drobiazgowy opis uniwersum Warhammera 40,000 - aktualną historię świata i gdzie obecnie znajduje się każda z frakcji, krucjatę Indomitus, wzmocnienie sił Chaosu i odpowiedź ludzkości na zagrożenie - ujawnienie nowych Primaris Space Marines.

No i zasady! Multum nowych zasad. Czterdziestka wkracza do świata nowoczesnych systemów bitewnych. W podręczniku, oprócz mechaniki rozgrywania samych bitew, znajdziecie też opisy misji, pełne zasady trzech trybów rozgrywek (open, narrative i matched play) oraz zaawansowane zasady dotyczące nieskończonych rodzajów pól bitew, jak miasta śmierci, desanty planetarne, oblężenia, czy śmierć z niebios.

Pamiętajcie! W mrocznym uniwersum 41 tysiąclecia nie ma miejsca na pokój, wytchnienie, czy przebaczenie. LICZY SIĘ WYŁĄCZNIE WOJNA

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • podręcznik w twardej oprawie, 280 stron

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer 40,000: VIII Edycja (twarda oprawa)


Najbardziej przydatne recenzje

Daniel

Liczba recenzji: 18

Dobry, solidny produkt

Podręcznik wydany solidnie. Jedyne zastrzeżenie mam do ilości przykładów. Mogłoby być ich więcej a mniej zdjęć pomalowanych figurek.

Natomiast po raz pierwszy zawiódł Rebel. I to jest duże zdziwienie. Zamiast wysyłki w czwartek ta nastąpiła w piątek przez co weekend przeznaczony na czytanie podręczników musiałby być wykorzystany inaczej. Oby to była jednorazowa wpadka a nie obniżenie standardów


Sławomir

Liczba recenzji: 1

Jak dla mnie ideał :)

Podręcznik przepięknie wydany, na kredowym papierze z przepięknymi ilustracjami zarówno w formie artystycznej jak i pokazującej prawdziwe makiety z figurkami.

Zasady wytłumaczone w przejrzysty sposób okraszone przykładami. prawdziwe źródło wiedzy odnośnie zasad i historii uniwersum WH40K.


Shadow Walker

Liczba recenzji: 402

Bawisz się w 8ą edycję to musisz zakupić ten tom.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie