Eksplodujące Kotki: Imprezka

Jeszcze więcej kotów i wybuchów!
11 opinii
  • 2 - 10 osób
  • od 12 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Jeszcze więcej zabawy, wybuchów i kombinowania w zupełnie nowej odsłonie Eksplodujących Kotków! Imprezka to rozbudowana wersja gry zawierająca aż 120 kart i pozwalająca na zabawę aż 10 osobom jednocześnie! Na czym to polega? Eksplodujące Kotki to napędzana kociakami, całkowicie bezpieczna odmiana rosyjskiej ruletki. Podczas rozgrywek gracze co turę dobierają po jednej karcie, aż do momentu, gdy ktoś wyciągnie eksplodującego kotka - wówczas nieszczęśnik wybucha i ginie, a tym samym kończy grę. Na szczęście w talii są też karty, dzięki którym możemy odwlekać nieuniknione lub rozbrajać miauczącą bombę laserowym wskaźnikiem, mizianiem po brzuszku albo kanapką z kocimiętką. Aby wygrać, musimy mądrze zarządzać kartami, które uda nam się zdobyć. Dlaczego pokochasz tę grę?  Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo! Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę! Imprezka zawiera aż 120 kart, dzięki czemu przy jednym stole może się bawić aż 10 osób.
Autor:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Ilustracje:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Wydawca:
Rebel
149,95
134,90
-10%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 149,95 zł)

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Jeszcze więcej zabawy, wybuchów i kombinowania w zupełnie nowej odsłonie Eksplodujących Kotków! Imprezka to rozbudowana wersja gry zawierająca aż 120 kart i pozwalająca na zabawę aż 10 osobom jednocześnie!

Na czym to polega?

Eksplodujące Kotki to napędzana kociakami, całkowicie bezpieczna odmiana rosyjskiej ruletki. Podczas rozgrywek gracze co turę dobierają po jednej karcie, aż do momentu, gdy ktoś wyciągnie eksplodującego kotka - wówczas nieszczęśnik wybucha i ginie, a tym samym kończy grę. Na szczęście w talii są też karty, dzięki którym możemy odwlekać nieuniknione lub rozbrajać miauczącą bombę laserowym wskaźnikiem, mizianiem po brzuszku albo kanapką z kocimiętką. Aby wygrać, musimy mądrze zarządzać kartami, które uda nam się zdobyć.

Dlaczego pokochasz tę grę? 

  • Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo!
  • Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę!
  • Imprezka zawiera aż 120 kart, dzięki czemu przy jednym stole może się bawić aż 10 osób.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 120 kart
  • instrukcja
Waga:
210 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:

Powiązane artykuły


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.91
na podstawie 11 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Eksplodujące Kotki: ImprezkaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 4
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 2

przepraszam najmocniej ale chciałem zapytać czy ta gra jest kompatybilna ze wszystkimi wydanymi dodatkami (implodujące kotki, frywolne kotki i szczekające kotki).

~ Gość 20.08.2022 11:43

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Witam. Który dodatek znajduje się w wersji "eksplodujące kotki imprezka"

~ Jakub 19.12.2021 15:49

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Witam. Czy do tej wersji gry można dokupić dodatek Implojujące kotki??

~ Kamil 20.10.2020 17:39

Podpinam się do pytania

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Maciej 07.04.2021 03:04

Podpinam się do pytania

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Maciej 07.04.2021 03:04

Można, ale drogo to wyniesie. W wersji imprezowej jest wszystko to co jest w implodujących kotach poza samym implodującym kotem i 4 x kartą "Na opak" czyli kartą do zmiany kierunku gry. Patrząc na aktualne ceny to: - "Eksplodujące Kotki: Imprezka" kosztuje 150 zł - "Eksplodujące Kotki (podstawka)" 100 zł - dodatek "Implodujące kotki" 75 zł Zatem możesz wydać 100 + 75 = 175 zł by mieć wszystko. Mając wersję "imprezka" wydajesz 50 więcej by mieć to samo: 150 + 75 = 225 zł. No chyba, że dorzucisz wszystkie karty z dodatku i w efekcie częściej będą grane te które się powielą z już posiadanymi z imprezki. W instrukcji (nie mogę podać tu linku choć prowadzi do strony rebela ;]) widać co dokładnie daje implozja: czerp z samego dna, atak, zmień przyszłość, dziki kot - to wszystko jest już w imprezce.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Kamil 19.03.2022 07:54

Witam, czy wersja imprezka różni się czymś jeszcze prócz większej ilości kart i liczby graczy od podstawowej wersji z dodatkiem implodujace kotki ? Czy jakieś nowe mechaniki, rodzaje kart zostają wprowadzone w imprezce ?

~ Łukasz 20.10.2020 09:51

patrząc na mój egzemplarz imprezowa wersja nie zawiera:zmiany kierunku gry (dodatek) reszta kart z dodatku typu: alter future, draw from bottom, feral występują normalnie w talii, slapy z pierwszego druku zmieniono na normalny "Attack", nie ma implodującego kotka zmienione lekko zasady zagrywania "combo".

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Petel 20.10.2020 13:32

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Dinokalipsa

Dinokalipsa

Odjechane Jednorożce (druga edycja)

Odjechane Jednorożce (druga edycja)