Shuffle Trumps

Dwie szybkie gry o jeszcze szybszych autach
Podziel się swoją opinią
  • 2 - bez ograniczeń
  • od 6 lat
  • ok. 15 minut
3... 2... 1... Start! Najlepsze samochody i motocykle wystartują w 2 szybkich grach. Kto ma najszybszy samochód, a czyj motocykl ma najwięcej cylindrów?W proponowanmy wariancie Wojny każdy z graczy zna swoją wierzchnią kartę, a aktywny gracz podaje dziedzinę, która będzie brana pod uwagę podczas porównywania wartości na kartach. Może to być maksymalna prędkość, przyspieszenie, obroty silnika, rok produkcji, moc i pojemność silnika.Następnie wszyscy porównują swoje wierzchnie karty i trafiają one do gracza, którego karta miała najwyższy wynik. To on staje się graczem aktywnym. Zwycięzcą jest zaś ten, kto zbierze wszystkie karty.Kwartet polega na zbieraniu kompletow czterech takich samych kart, oznaczonych tymi samymi symbolami. Żądamy konkretnej karty od konkretnego przeciwnika. Jeśli nam się uda, możemy żądać dalej, jeśli nie - kolejka przechodzi na następnego gracza. Zwycięża ten, komu uda się skompletować najwięcej kwartetów.Darmowa aplikacja Shuffle dostępna wraz z grą wspomaga Wojnę - przed każdą kolejką należy zakręcić kołem i uwzględnić nowe warunki, które nieco zmienią rozgrywkę. Np. nie będzie można wybrać wskazanej dziedziny, albo aktywny gracz będzie mógł zaryzykować i zmienić swoje paramety. Sama aplikacja jest w języku angielskim.Shuffle Trumps zawiera 64 karty z kolorowymi zdjęciami superszybkich aut i motocykli. To nie lada gratka dla dużych i małych fanów motoryzacji. Dwie szybkie gry mieszczą się w małym plastikowym pudełku, są idealnym dodatkiem każdego kosza piknikowego, czy plecaka gotowego do zabrania na rodzinną wycieczkę!
Wydawca:
Cartamundi
2995

store

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


3... 2... 1... Start! Najlepsze samochody i motocykle wystartują w 2 szybkich grach. Kto ma najszybszy samochód, a czyj motocykl ma najwięcej cylindrów?

W proponowanmy wariancie Wojny każdy z graczy zna swoją wierzchnią kartę, a aktywny gracz podaje dziedzinę, która będzie brana pod uwagę podczas porównywania wartości na kartach. Może to być maksymalna prędkość, przyspieszenie, obroty silnika, rok produkcji, moc i pojemność silnika.

Następnie wszyscy porównują swoje wierzchnie karty i trafiają one do gracza, którego karta miała najwyższy wynik. To on staje się graczem aktywnym. Zwycięzcą jest zaś ten, kto zbierze wszystkie karty.

Kwartet polega na zbieraniu kompletow czterech takich samych kart, oznaczonych tymi samymi symbolami. Żądamy konkretnej karty od konkretnego przeciwnika. Jeśli nam się uda, możemy żądać dalej, jeśli nie - kolejka przechodzi na następnego gracza. Zwycięża ten, komu uda się skompletować najwięcej kwartetów.

Darmowa aplikacja Shuffle dostępna wraz z grą wspomaga Wojnę - przed każdą kolejką należy zakręcić kołem i uwzględnić nowe warunki, które nieco zmienią rozgrywkę. Np. nie będzie można wybrać wskazanej dziedziny, albo aktywny gracz będzie mógł zaryzykować i zmienić swoje paramety. Sama aplikacja jest w języku angielskim.

Shuffle Trumps zawiera 64 karty z kolorowymi zdjęciami superszybkich aut i motocykli. To nie lada gratka dla dużych i małych fanów motoryzacji. Dwie szybkie gry mieszczą się w małym plastikowym pudełku, są idealnym dodatkiem każdego kosza piknikowego, czy plecaka gotowego do zabrania na rodzinną wycieczkę!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 64 karty
  • instrukcja
  • aplikacja Shuffle
Waga (kg):
0.18

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Shuffle Trumps

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie