Sky Traders

Podziel się swoją opinią
  • 2 - 5 osób
  • od 14 lat
  • ok. 180 minut
  • wydanie angielskie
Wznieś w przestworza swój powietrzny okręt i udaj się w pasjonującą podróż pełną przygód i intryg!Sky Traders to gra strategiczno-handlowa dla 2-5 osób, w której każdy z uczestników dowodzi latającym statkiem kupieckim, dostarczając poszukiwane towary mieszkańcom podniebnych wysp.Gracz stara się przy tym nie tylko osiągnąć jak największe zyski, ale także unikać groźnych piratów i nie dać się złapać celnikom na przewożeniu kontrabandy.W niezwykłym świecie Sky Traders handel może otworzyć przed tobą drogę do fortuny i sławy. Kto wie, może nawet zdołasz przejąć kontrolę nad potężną Powietrzną Gildią?
Autor:
Gioacchino Prestigiacomo
Wydawca:
Fantasy Flight Games
17995
15995
-11%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Wznieś w przestworza swój powietrzny okręt i udaj się w pasjonującą podróż pełną przygód i intryg!

Sky Traders to gra strategiczno-handlowa dla 2-5 osób, w której każdy z uczestników dowodzi latającym statkiem kupieckim, dostarczając poszukiwane towary mieszkańcom podniebnych wysp.

Gracz stara się przy tym nie tylko osiągnąć jak największe zyski, ale także unikać groźnych piratów i nie dać się złapać celnikom na przewożeniu kontrabandy.

W niezwykłym świecie Sky Traders handel może otworzyć przed tobą drogę do fortuny i sławy. Kto wie, może nawet zdołasz przejąć kontrolę nad potężną Powietrzną Gildią?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1 kg


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie