Zaklinacze cienia

Odkrywaj świat magii, wykorzystaj swoją siłę i zbudź tajemne moce
4 opinie
 • 2 - 4 osoby
 • od 12 lat
 • 30 - 60 minut
 • wydanie polskie
Wkrocz do magicznego świata mrocznych mocy i stań do walki z przeciwnikami w tej strategicznej grze twórców Odjechanych Jednorożców i To ja go tnę! Podczas rozgrywki w Zaklinaczy cienia będziesz pozyskiwać zasoby i poznawać nowe zaklęcia. Przywołasz też towarzysza i w końcu wyzwolisz swoją ciemną stronę. A wszystko po to, by wyeliminować wrogów i pozostać jedynym – a więc obiektywnie najlepszym – zaklinaczem! Na czym to polega? Podczas zabawy będziemy podróżowali po dostępnych kafelkach, by rozbudowywać nasze księgi czarów, a wraz z nimi także spektrum dostępnych możliwości. Sercem gry jest umiejętne zarządzanie zasobami, które pozwalają pozyskiwać i rzucać zaklęcia, a także przybliżają nas do wyzwolenia potężniejszej strony naszej postaci. W talii zaklęć czekają na nas ataki, przeciwzaklęcia, zasoby i towarzysze, którzy podadzą nam pomocną łapkę w rozmaitych momentach gry. Aby wygrać, musimy nie dać się wyeliminować. Oznacza to mnóstwo kombinowania, zręczne unikanie ataków i celne zadawanie ciosów. Dlaczego pokochasz tę grę? Gra umiejętnie łączy element losowy związany z kośćmi zasobów z planowaniem kolejnych ruchów. W ten sposób ćwiczymy dopasowywanie się do zmiennej sytuacji na planszy. Mechanizm związany z eliminacją graczy sprawia, że nigdy nie możemy czuć się bezpieczni. Dzięki temu, że stawka jest wysoka, gra jest emocjonująca od pierwszej do ostatniej rundy. Fani Odjechanych Jednorożców i innych gier ze stajni Tee Turtle z pewnością będą zachwyceni ulubionym stylem graficznym i specyficznym humorem.
Autor:
Ramy Badie
Wydawca:
Rebel
149,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wkrocz do magicznego świata mrocznych mocy i stań do walki z przeciwnikami w tej strategicznej grze twórców Odjechanych Jednorożców i To ja go tnę! Podczas rozgrywki w Zaklinaczy cienia będziesz pozyskiwać zasoby i poznawać nowe zaklęcia. Przywołasz też towarzysza i w końcu wyzwolisz swoją ciemną stronę. A wszystko po to, by wyeliminować wrogów i pozostać jedynym – a więc obiektywnie najlepszym – zaklinaczem!

Na czym to polega?

 1. Podczas zabawy będziemy podróżowali po dostępnych kafelkach, by rozbudowywać nasze księgi czarów, a wraz z nimi także spektrum dostępnych możliwości.
 2. Sercem gry jest umiejętne zarządzanie zasobami, które pozwalają pozyskiwać i rzucać zaklęcia, a także przybliżają nas do wyzwolenia potężniejszej strony naszej postaci.
 3. W talii zaklęć czekają na nas ataki, przeciwzaklęcia, zasoby i towarzysze, którzy podadzą nam pomocną łapkę w rozmaitych momentach gry.
 4. Aby wygrać, musimy nie dać się wyeliminować. Oznacza to mnóstwo kombinowania, zręczne unikanie ataków i celne zadawanie ciosów.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Gra umiejętnie łączy element losowy związany z kośćmi zasobów z planowaniem kolejnych ruchów. W ten sposób ćwiczymy dopasowywanie się do zmiennej sytuacji na planszy.
 • Mechanizm związany z eliminacją graczy sprawia, że nigdy nie możemy czuć się bezpieczni. Dzięki temu, że stawka jest wysoka, gra jest emocjonująca od pierwszej do ostatniej rundy.
 • Fani Odjechanych Jednorożców i innych gier ze stajni Tee Turtle z pewnością będą zachwyceni ulubionym stylem graficznym i specyficznym humorem.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 76 kart
 • 5 kości zasobów
 • 7 kafelków
 • 13 żetonów zasobów
 • 4 dwustronne planszetki graczy
 • 4 pionki
 • arkusz z opisami kafelków
 • instrukcja
Waga:
800 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
TEECS01
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zaklinacze cieniaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 6
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 4

Czy wyjdzie dodatek?

~ Zxx 07.01.2024 00:00

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Jaki jest rozmiar kart?

~ Jakub 14.12.2023 14:25

63x89mm

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Ewelina 18.12.2023 13:44

Kiedy przetłumaczycie dodatek ice of the stom? Czekam niecierpliwie.

~ Hubert 01.12.2023 21:30

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Czy planowane jest wydanie też oficjalnychdodatków typu maty, figurki postaci itp?

~ Mateusz 12.10.2023 15:34

Sądzac po innych grach Unstable Games wydanych przez Rebel to pewnie nie. Wszystko można kupić na stronie Unstable Games za dolarsy. Chociaż w tej chwili widzę, że pokończyły się niektóre pozycje. Mam nadzieję, że uzupełnią.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Lapinski.lech 14.10.2023 11:47

Na olx właśnie wystawiłem Ultimate Collector’s Set ;)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek 19.10.2023 17:25

oooo panie.... Zobacz jakie ceny.. 20 dolarów za 2 figurki :D raczej więcej niż pewne, że nie będzie na to rynku zbytu w pl.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Piotruś Pan 26.10.2023 16:48

Czy ta edycja to wyłącznie tłumaczenie z oryginału? Czy były uwzględnione zmiany związane z balansem i niedostateczny opisem zasad?

~ Niziur 06.10.2023 23:26

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Jak szybkim pojawi się dodatek do tej gry?

~ Szymon 07.09.2023 23:23

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

To ja go tnę!

To ja go tnę!

Dinokalipsa

Dinokalipsa

Eksplodujące Kotki

Eksplodujące Kotki