Lucyfer - Tom 02 - Dzieci i Potwory

Carey, Hampton, Weston, Hodgl
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Drugi tom fantastycznej opowieści o Lucyferze Gwieździe Zarannej - upadłym aniele, który dziś mieszka w Los Angeles.Bohater ten pojawiał się wcześniej jako postać drugoplanowa w znakomitej serii mistrza komiksu, Neila Gaimana: Sandmanie.W Dzieciach i potworach Lucyfer po długim wygnaniu postanawia odbudować swoją dawną potęgę. I doskonale wie, jak to zrobić.Tom składa się z dwóch historii.W pierwszej z nich Lucyfer pozostawia swoją bramę pomiędzy światami pod opieką wiernej demonicy, a sam wyrusza do piekła bogów japońskich, by odzyskać swe dawno utracone anielskie skrzydła. Właśnie dzięki nim będzie mógł stać się równie potężny jak kiedyś.W drugiej opowieści aniołowie postanawiają zniszczyć Lucyfera, gdyż obawiają się, że może zagrozić niebu. Jednak Gwiazda Zaranna ma inne plany niż wojna z aniołami i zdobywanie nieba...
Autor:
Mike Carey
Ilustracje:
Scott Hampton, Chris Weston, James Hodgl
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
208
Rodzaj oprawy:
miękka
49,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Drugi tom fantastycznej opowieści o Lucyferze Gwieździe Zarannej - upadłym aniele, który dziś mieszka w Los Angeles.

Bohater ten pojawiał się wcześniej jako postać drugoplanowa w znakomitej serii mistrza komiksu, Neila Gaimana: Sandmanie.

W Dzieciach i potworach Lucyfer po długim wygnaniu postanawia odbudować swoją dawną potęgę. I doskonale wie, jak to zrobić.

Tom składa się z dwóch historii.

W pierwszej z nich Lucyfer pozostawia swoją bramę pomiędzy światami pod opieką wiernej demonicy, a sam wyrusza do piekła bogów japońskich, by odzyskać swe dawno utracone anielskie skrzydła. Właśnie dzięki nim będzie mógł stać się równie potężny jak kiedyś.

W drugiej opowieści aniołowie postanawiają zniszczyć Lucyfera, gdyż obawiają się, że może zagrozić niebu. Jednak Gwiazda Zaranna ma inne plany niż wojna z aniołami i zdobywanie nieba...


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie