INSIDE 3: Vicious

Pokonaj trójwymiarowy labirynt!
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
INSIDE 3 to oryginalna łamigłówka, w której musimy pokonać przygotowany w kostce labirynt. Gdzie jest haczyk? W momencie wpuszczenia kuleczki do środka kostki, nie będziemy jej widzieć! Na szczęście dla ułatwienia wygrawerowano mapki każdego z poziomów kostki. Seria INSIDE 3 składa się z kilku poziomów trudności, stając się prawdziwym wyzwaniem nawet dla najbardziej wytrwałych graczy. Pojawiają się pułapki, na poszczególne poziomy czasami trzeba będzie wejść kilka razy, a na najwyższych poziomach zabraknie możliwości rozłożenia kostki... i brak wskazówek w postaci wygrawerowanych map! Dla intelektualnych masochistów przygotowano serię Phantom, gdzie zamknięto wewnątrz drugą kulkę by zmylić wasze zmysły w śledzeniu tej właściwej. INSIDE 3: Vicious jest ósmym poziomem trudności. Jeśli masz dosyć spokojnych nocy i męczy Cię wewnętrzna harmonia to kup to bez namysłu! Kostki nie da się rozłożyć - wspaniała zabawa!
6995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.INSIDE 3 to oryginalna łamigłówka, w której musimy pokonać przygotowany w kostce labirynt.

Gdzie jest haczyk?

W momencie wpuszczenia kuleczki do środka kostki, nie będziemy jej widzieć! Na szczęście dla ułatwienia wygrawerowano mapki każdego z poziomów kostki.

Seria INSIDE 3 składa się z kilku poziomów trudności, stając się prawdziwym wyzwaniem nawet dla najbardziej wytrwałych graczy. Pojawiają się pułapki, na poszczególne poziomy czasami trzeba będzie wejść kilka razy, a na najwyższych poziomach zabraknie możliwości rozłożenia kostki... i brak wskazówek w postaci wygrawerowanych map!

Dla intelektualnych masochistów przygotowano serię Phantom, gdzie zamknięto wewnątrz drugą kulkę by zmylić wasze zmysły w śledzeniu tej właściwej.

INSIDE 3: Vicious jest ósmym poziomem trudności. Jeśli masz dosyć spokojnych nocy i męczy Cię wewnętrzna harmonia to kup to bez namysłu! Kostki nie da się rozłożyć - wspaniała zabawa!


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń INSIDE 3: ViciousPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie