Najnowsze recenzje

Dobrze widzieć nowe zapowiedzi w sklepie, zestaw zawiera 3 statki pomalowane inaczej niż dotychczas, dostajemy nowe karty (w tym inne wersje Poe'a i Temmina). Trochę szkoda, że w grze mamy taką mnogość pilotów do A-winga RZ-2, podczas gdy RZ-1 ma ich wciąż tylko dwóch. Martwi mnie też cena, we wcześniejszych falach takie squadron packi kosztowały 139,95zł, a nie było to wcale mało..


Dobrze widzieć nowe zapowiedzi w sklepie, TIE/rb był statkiem wyczekiwanym przez wielu graczy Imperium już w pierwszej edycji. Jest też w swojej frakcji dość nieoczywisty - jest taki "ciężki" (jak wskazuje nazwa). Martwi mnie coś innego - cena, we wcześniejszych falach statki tego rozmiaru kosztowały 99,95zł, a nie było to wcale mało...


Kości same w sobie ok, ale kolorystyka nie zachwyca. Zamawiając 6 sztuk otrzymałem 3 pomarańczowo-zielone oraz 3 fioletowo-niebieskie. Przyznać muszę że te fioletowo-niebieskie wyglądają całkiem dobrze (może nawet lepiej niż te na zdjęciu) jednak te pomarańczowo-zielone są po prostu brzydkie. Oczka w pomarańczowo-zielonych są srebrne, w fioletowo-niebieskich złote. Nie polecam kupować jako komplet a jako pojedyncze.


Pierwsze co się rzuca w oczy to piękne ilustracje. Nim się zasiądzie do gry można by bez końca je oglądać. Gra ma charakter edukacyjny i zarówno dzieci jak i dorośli mogą się wiele nauczyć :)
Gramy z 5-latkami :) są naprawdę zadowolone i szybciej zapamiętują rożne dane od nas :) bardzo polecamy :)


Świetny dodatek!
Po wielu rozgrywkach podstawowej wersji gry dodatek uatrakcyjnił nam kolejne rozgrywki. Najciekawszymi kartami dla mnie są: odwrócenie kierunku gry oraz implodujący kotek- jeszcze bardziej ożywiają grę!
Minusem jest "kołnierz wstydu" (nie korzystamy z niego), a co za tym idzie- duże pudełko dodatku.


Pisać by się dużo i dobrze o tej grze chciało ale krótko i na temat

Gra jest SUPER !!! Gratka zarowno dla fanów Lucky Luke'a jak i Johna Wayne'a

Na PLUS: Wagoniki 3d🚂, elementy 🏜️krajobrazu, akcje, ucieczki, poscigi, rabunki, strzelanki 🤠🤠🤠, KLIMAT
Na MINUS - plansza do gry mogła by być sztywniejsza


Modele 3d i magnetyczne płytki dają sporo frajdy, jednak mechanicznie jest trochę nudno. Ilustracje zwierząt ładne, ale aż się proszą, żeby napisać o nich parę słów, albo chociaż zwierzątka podpisać.


Mam pytanie do właściciela jest szansa na kupno gry?
Jeśli tak proszę o odpowiedź


Mam pytanie do właściciela jest szansa na kupno gry?
Jeśli tak proszę o odpowiedź


Bardzo przyjemna gra rodzinna.
Lepiej się gra w przynajmniej cztery osoby, wiadomo im więcej tym weselej :)
Na dwie osoby zdecydowanie polecam grac z dodatkami, urozmaicają rozgrywkę.