Najnowsze recenzje

Nowe Drako, nowe opcje do kombinowania. Jest odrobinę bardziej złożone, ale trzyma ten sam klimat. Polecam!


W Origami gramy całą rodziną od lat 7 - córka do lat 67 - babcia. I każdy się angażuje. To jest właśnie gra rodzinna, jakiej każdy potrzebuje. Kompaktowe opakowanie na wyjazdy, proste zasady i mnóstwo kombinacji. Gramy regularnie.


Bardzo fajny dodatek do jednej z moich ulubionych gier. Nowe plansze, zdolności no i ta cena po promocji ;) Jestem bardzo zadowolona.


Dla dzieci bardzo fajna. Osobiście wolę timeline wynalazki, ale żeby grać z dzieckiem jak równy z równym tematyka dinozaurów jest znacznie lepsza.


Kolejna gra kupiona do grania z córką - 7 lat. Rodzaj domino 3D wzbogacony o bohaterów i potwory z bajek. Gra solidna, rodzinna, chociaż głównie przy niej będą bawić się młodsi.


Kwiatki nie są może topową grą, ale to jest ulubiona gra na dwie osoby mojej 7-letniej córki. Nie nudzą dorosłego, a mechanizm push your luck zapewnia dreszczyk emocji.


W Story Cubes gram z córką. Dodatkowe 3 kości urozmaicają opowieść, uwielbia dinozaury. Opowiadania bardzo rozwijają wyobraźnię i zdolności do tworzenia opowiadań.


W Story Cubes gram z córką. Bardzo rozwija wyobraźnię. Dodatkowe 3 kości urozmaicają opowieść i wprowadzają dodatkowy, bohaterski element.


Zasady i księga potworów to pozycja obowiązkowa dla każdego MG. Pozwala dobrać właściwy poziom wyzwania do poziomu graczy.


Drako to całkiem niezła niesymetryczna gra. Nadaje się do zagrania z dzieckiem. Rozgrywka nie ciągnie się godzinami, a wykonanie jest pierwsza klasa.