Kamala86 - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Świetna szybka klimatyczna i ekscytująca rozgrywka. Trzeba uważać na swoje kroki ale też podejmować szybkie decyzje bo czas ucieka....Super!


Dobry, solidny produkt

Dobry dodatek, zwiększa ilość kart a co za tym idzie różnorodności. Czasami gdy kilka rozgrywek pod rząd trafiamy ciagle na te same karty może to być nieco frustrujące. (Zawsze przyglądamy się kartom, czytamy, chłoniemy klimat fabularny). Dodatek nieco odgania ten problem.


Dobry, solidny produkt

Grany w dwie osoby. Bardzo podoba mi się to, że mimo jedynie dwójki graczy wciąż można się cieszyć elementem podejrzliwości względem zamiarów drugiego gracza. Zastanawianie się nad celem gry przeciwnika i jakby tu mu poprzestawiać szyki jest naprawde super elementem gry.Świetna gra, która będzie doceniona szczególnie przez fanów Pratchetta ale nie tylko.
Nie jest może super wybitną i skomplikowaną, porażającą grą dla ekstra zaawansowanych graczy ale daje dużo radości i kombinowania oraz możliwości na rzucanie kłód pod nogi :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetna sprawa. Kupiony i wydrukowany na piękny i szybki prezent dla miłośniczki gier planszowych. A ileż to było radości. Bardzo spodobało mi się, że nie trzeba czekać na kupon w formie fizycznej a można podarować komuś faktycznie kupon a nie tylko wirtualny kod.


Dobry, solidny produkt

Dodatek jako wymóg jak dla mnie. Podstawowa wersja gry nudno prosta. Wygrywa się bez większego wysiłku. Dodatek wprowadza trochę więcej różnorodności, parę lepszych zasad. Ale mimo wszystko gra dalej pozostaje dość luźna i nie jest trudno wygrać z przedwiecznymi. Dobra alternatywa na szybką grę zamiast Horroru w Arkham czy Eldricha.
Polecam :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Super gra, uwielbiam jej klimat szczególnie wieczorem, przy dobrze dobranej muzyce i zatrzymywaniu sie na kazdym opisie karty. Jak na razie ciężko wygrać ale to tylko pozytyw, bo nie nudzi się w żaden sposób. Grywamy w dwie osoby i jest super :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: