Ryszard - recenzje

W grę grałem zaraz jak tylko pojawiła się w Polsce, tyle że na egzemplarzu znajomego. Jest tak dobra, że po dłuższym czasie postanowiłem sobie sprawić własny egzemplarz. Nie zawiodłem się. Myślę, że gra ma szansę przypaść do gustu wielu osobom o różnych upodobaniach. Ogólnie polecam, jedna z najlepszych gier bloczkowych.


Porządne wykonanie, trochę duże oczka, jestem przyzwyczajony do mniejszych, jednak dla osób ze słabym wzrokiem przy niezbyt dużych rozmiarach kości będzie to zaletą.


Porządne wykonanie, trochę duże oczka, jestem przyzwyczajony do mniejszych, jednak dla osób ze słabym wzrokiem przy niezbyt dużych rozmiarach kości będzie to zaletą.


Porządne wykonanie, trochę duże oczka, jestem przyzwyczajony do mniejszych, choć w tej kości nie daje się to aż tak we znaki, jednak dla osób ze słabym wzrokiem przy niezbyt dużych rozmiarach kości będzie to zaletą.


Porządne wykonanie, trochę duże oczka, jestem przyzwyczajony do mniejszych, jednak dla osób ze słabym wzrokiem przy niezbyt dużych rozmiarach kości będzie to zaletą.


Atrakcyjnie wyglądająca kość, czytelne oczka, dobrze się prezentuje.


Atrakcyjnie wyglądająca kość, czytelne oczka, dobrze się prezentuje.


Świetnie wyglądająca kość. W realu jest nieco ciemniejsza niż na zdjęciu, a patrząc na niektóre zdjęcia kości z tej serii - zdecydowanie ciemniejsza. Polecam, jedna z ładniejszych kości, jak większość kryształowych.


Generalnie perłowe kości na zdjęciach w sklepie wyglądają trochę inaczej niż w realu, na ogół korzystniej. Ta jednak aż tak nie odbiega od wyglądu na zdjęciu. Estetycznie broni się ciekawym układem kolorów. Poza tym dobrze wykonana kość, cyfry są wyraziste i dobrze odcinają się od tła.


Na zdjęciu wygląda nieco inaczej niż w realu, zdecydowanie lepiej, podobnie jak kryształowe. Estetycznie nie zachwyciła mnie, ale jest funkcjonalna, cyfry są wyraziste, więc spełnia swoją podstawową funkcję.


Świetnie wyglądająca kość. W realu jest minimalnie ciemniejsza niż na zdjęciu, a porównując z innymi zdjęciami kości z tej serii - zdecydowanie ciemniejsza. Polecam, jedna z ładniejszych kości, jak większość kryształowych.


Świetnie wyglądająca kość. W realu prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na zdjęciu sklepowym, przede wszystkim nie jest taka blada i mniej przezroczysta, ma bardziej wyraziste kolory. Polecam, jedna z ładniejszych kości, jak większość kryształowych.


Pięknie wyglądająca kość, choć trochę ciemniejsza niż na zdjęciu. Nie żałuję zakupu.


Wizualnie świetnie wyglądają kość. Nie lubię i rzadko stosuję K4, ale na tą jedną się skusiłem.
W realu wygląda dość podobnie do tej na zdjęciu, co nie jest takie częste w przypadku zdjęć sklepowych.


Kiedyś miałem wcześniejszą wersję tej gry, teraz dzięki Rebelowi miałem okazję nabyć i zapoznać się z najnowszą. W środku chyba jest to samo co w wersji wydanej około 2010 roku. Pudełko trochę lepsze, solidniejsze, zwłaszcza wieczko. Niestety mój egzemplarz był nieznacznie wgnieciony, wygląda na to, że fabrycznie przez wydawcę przy pakowaniu albo foliowaniu. W środku po staremu. Gra na tle innych produkcji TiS nie jest zła, choć nie poprawiono żadnych mankamentów, o których pisano przed laty zarówno w komentarzach, jak i recenzjach (np. dotyczących tego, że OdB wojsk do tej bitwy w grze częściowo rozmija się z historią).


Dobrze wyglądająca kość. Mała, ale zgrabna. Dobrze się toczy i wcale aż tak bardzo nie ustępuje większym.


Dobre kości, porządnie zrobione i niedrogie. Jest duży wybór kolorów, niestety nie otrzymałem tych kolorów, których chciałem, a w większości zupełnie inne. Wielka szkoda.


Patrząc po zdjęciach w mojej subiektywnej ocenie ciemnozielone kości ze złotymi cyframi należą do najładniejszych w całej ofercie Rebela. Złote cyfry na zielonym, kryształowym tle to jest to. Natomiast w realu są ciemniejsze niż na zdjęciach i przez to trochę tracą (w porównaniu z innymi kośćmi tu jest chyba największa różnica między zdjęciem a realem). Ale nadal są ładne.


Patrząc po zdjęciach w mojej subiektywnej ocenie zdecydowanie najładniejszy zestaw kości w całej ofercie Rebela. Złote cyfry na zielonym, kryształowym tle to jest to. Natomiast w realu są ciemniejsze niż na zdjęciach i przez to trochę tracą (w porównaniu z innymi kośćmi tu jest chyba największa różnica między zdjęciem a realem). Ale nadal są ładne.


Piękna, jedna z ładniejszych kości produkcji Rebela. Białe cyfry są wyraźne, natomiast na zdjęciu jest ciut jaśniejsza niż w realu.