Podajnick - recenzje

Dobry, solidny produkt

Rozegrałem dwie partyjki w "Atak zombie" i jak dotąd jest w porządku. Trzeba się troszkę "wgryźć" w instrukcję ale jak już sobie wszystko poukładamy, to jest dobrze.


Jak dla mnie ideał :)

Przedarcie się przez podręcznik i instrukcję zajęło mi dwa dni ale warto było się pomęczyć:)
"Cywilizacja - Poprzez wieki" to gra trudna i wymagająca precyzyjnego planowania kolejnych posunięć. Czas trwania rozgrywki to dobre kilka godzin. Piękne w tej grze jest to, że rozwijając swoje państwo, ciągle musisz balansować między produkcją żywności i surowców, armią, nowymi technologiami i poziomem zadowolenia twojego społeczeństwa. A wszystkiego naraz nie da się zrobić:)
Grając w "Cywilizację" poczujesz się jak autentyczny przywódca narodu odpowiadający za jego rozwój.


Jak dla mnie ideał :)

Dzięki ilości i różnorodności kart projektów gra stwarza wiele możliwości rozgrywki, przez co za każdym razem możemy próbować inaczej poprowadzić naszą korporację do sukcesu. Nie jestem doświadczonym graczem i nie posiadam wielu gier, ale ta jest zdecydowanie najlepsza.


W porządku, bez rewelacji

Piękne karty, ale raczej jako produkt kolekcjonerski, niż do grania.


W porządku, bez rewelacji

W zasadzie coś w rodzaju pasjansa. Bardzo ładne grafiki, reszta, czyli sama gra przeciętna.


Jak dla mnie ideał :)

Świetnie pasują do kart i mocno przylegają tak, że nawet próba "wytrząśnięcia" karty z koszulki kończy się niepowodzeniem.


Jak dla mnie ideał :)

Lubię gry, gdzie zasady są na tyle proste, że nie trzeba stale zaglądać do instrukcji żeby coś tam sprawdzić. Taki właśnie jest "Pokój 25".


Dobry, solidny produkt

Po kilkunastu rozegranych partiach stwierdzam, że gra klimatem i wyglądem idealnie trafia w mój gust. Przygoda w mrocznych Smoczych Lochach wciąga i naprawdę czujemy uciekający czas gry. Trochę denerwują skomplikowane zasady walki, która w zasadzie staje się karcianą mini grą, i brak dobrego oznaczenia działania poszczególnych komnat, przez co trzeba zaglądać do instrukcji, żeby sprawdzić działanie komnaty. Jednakże po uproszczeniu systemu walki do rzutów kośćmi gra staje się dynamiczniejsza. Tak więc, gdyby nie system walki i nieczytelne komnaty, moja ocena wyniosłaby zdecydowanie 5.


Dobry, solidny produkt

Bardzo ładnie wydana gra. Mechanika gry przypomina karcianki komputerowe, do tego dochodzi jeszcze losowość w postaci rzutów kostkami. Początkowo sceptycznie podchodziłem do rzucania kośćmi "na wyścigi", ale po rozegraniu kilku partii każdy znajdzie swój rytm. Niekoniecznie ja pierwszy muszę powiedzieć: "stop".
Gra nie powala, ale jest przyjemna i chętnie w nią grywam. W skali do 10 dałbym mocne 7 punktów.