Madzialena_7 - recenzje

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra, która może oczarować zarówno doświadczonych graczy, jak i 'nowicjuszy'.
Grafiki przepiękne, przemyślane, klimatyczne. Rozgrywka ciekawa.
Są dwa minusy:
- jeden gracz może skończyć grę przed innymi, przez co będzie się trochę nudził.
- drzewo jest piękne, niestety raz rozłożone powinno stać na półce, ponieważ przy wielokrotnym składaniu i rozkładaniu ulega zadrapaniom


Dobry, solidny produkt

Niby nie są niezbędne do gry, ale jest ich dużo i cieszą oko ;)
Nie jest to absolutny 'must have', ale jeśli ktoś chce się cieszyć całą kolekcją to może znajdzie na nie finanse i miejsce w pudełku :)


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jedna z lepszych gier zakupionych w tym roku! Na początku byliśmy trochę przerażeni ilością elementów i długością instrukcji. W miarę czytania okazało się, że jednak nie jest tak ciężko z zasadami. Dużym plusem jest różnorodność w ścieżkach zdobywania punktów. Nie ma jednej drogi zwycięstwa - każda kombinacja może nas do niego przybliżyć.


Jak dla mnie ideał :)

Idealna gra dla osób lubiących kooperację. Do tego tematyka od zeszłego roku na czasie ;)
Każda rozgrywka jest inna, można sobie zwiększać poziom trudności. Jest całkiem sporo dostępnych dodatków, więc jak komuś spodoba się wersja podstawowa, to może ją sobie urozmaicać.
Bardzo często wraca na nasz stół.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra! Trzeba pogłówkować, żeby zużyć jak najwięcej kostek na raz :)
Też kupiliśmy naszą jako uszko parę miesięcy temu i nie żałujemy ;)


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gra, która idealnie wprowadza nowicjuszy w planszówkowy świat. Z wieloma osobami zaczynaliśmy właśnie od tej gry i każdemu się podobało. Zasady są łatwe, występuje element rywalizacji, trzeba kombinować jak ktoś nam zajmie trasę, przeliczać czy opłaca się robić 'objazd' czy może możemy zrezygnować z biletu. Fajna dla młodszych i starszych, no i 'must have' jeśli chcemy grać w dodatki :)


Jak dla mnie ideał :)

Plansze bardzo ułatwiają trzymanie swoich zasobów. Na tych oryginalnych z gry często zdarzało się nieumyślne przesunięcie kostek i zastanawianie się skąd/o ile coś się przemieściło. Z tymi dodatkowymi planszami problem się skończył. Wycięcia trzymają kostki na swoich miejscach przez co nie trzeba aż tak uważać na przypadkowe ich przesunięcie.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra, przepięknie wykonana. Obrazki na kartach urzekają! Plusem tego zestawu jest karta Rudzik, której nie można dokupić osobno oraz dodatkowy zestaw kart dołączony do koszulek. Zdecydowanie bardziej opłaca kupić się zestaw z koszulkami i dodatkową kartą niż samą grę bez dodatkowych rzeczy.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Gra jest ładnie wydana i kolorowa. Klimat Paryża i paryskich uliczek dodaje grze uroku.
Pudełko jest małe i poręczne, więc można je łatwo zabrać na wyjazd.

Zasady są proste i szybkie do wytłumaczenia. Trochę trudno jest zapamiętać działanie wszystkich pocztówek, jednak są one dokładnie opisane w instrukcji.

W trakcie kolejnych rozgrywek coraz szybciej szło samo wykładanie żetonów, ale coraz więcej było kombinowania strategicznego - jak pomóc sobie, ale utrudnić ruch przeciwnikowi.

Gra bardzo nam się spodobała i wyciągamy ją, gdy nie mamy za dużo czasu, a chcemy zagrać w coś przyjemnego. Na pewno nadal będzie gościć na naszym stole.


Fajna gra dla tych którzy uczą się historii lub sobie ją powtarzają. A także dla tych którym 'coś świta', ale nie pamiętają dokładnie co i kiedy :D


Bardzo fajna gra, w której nikt do końca nie wie kto jest kim :) Można grać w nią w większej grupie znajomych


Fajna gra, w której trzeba zdecydować jaki jest nasz główny styl zdobywania punktów. Duży plus że jest na większą liczbę graczy


Jeśli ktoś lubi standardową Pandemię to na pewno się nie zawiedzie! Zmodyfikowane zasady dopasowane do starożytnego Rzymu urozmaicają grę


Fajna gra z kombinowaniem czy chce się zajmować samemu jak najwięcej terenów, czy zamykać dużo małych miast czy może jedno duże. A może dobudować się do czyjegoś miasta i podzielić punkty? :D


Fajna, szybka gra dla miłośników sushi i nie tylko!


Do gry podchodziłam sceptycznie - jak to 'kościana' pandemia? Jak to możliwe? W końcu zdecydowaliśmy, że trzeba spróbować. I okazało się że to całkiem fajna odmiana! Nadal są miasta, które trzeba leczyć, ale na zupełnie innej zasadzie. Więcej tu szybkiego działania i losowych rzutów kostką, niż godzin rozmyślań jak na standardową pandemię przystało. Plus za odmianę!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna, wciągająca gra! Chcieliśmy grać raz, a zagraliśmy 4 razy :D