Wojciech S. - recenzje

W porządku, bez rewelacji

Wszystkie elementy są bardzo dobrze wykonane. Jeśli chodzi o rozgrywkę mam mieszane uczucia. Z jednej strony łatwiej zacząć grę, gdyż aplikacja wszystko wskazuje krok po kroku, z drugiej strony gameplay nie jest tak wciągający jak w karcianym władcy pierścieni LCG. Moim zdaniem zamiast aplikacji (która jest kiepska) twórcy powinni stworzyć obszerny podręcznik z wydarzeniami i ciekawszymi opisami podczas przygody. Może jestem staroświecki, ale zdecydowanie wolę gry, które nie wymagają żadnych dodatkowych urządzeń.


Dodatki bardzo urozmaicają grę. Moim zdaniem zakup obowiązkowy.


Dobry, solidny produkt

Gra bardzo dobrze odwzorowuje komputerową wersję. Genialny klimat. Wszystkie elementy są solidnie wykonane. Sporo losowości. Wysoka regrywalność i poziom trudności.


Dobry, solidny produkt

Rozkładanie gry i tłumaczenie zasad zajmuje 5min. Sama rozgrywka jest bardzo ciekawa. Ładne grafiki.. Idealny wstęp przed grami "ciężkiego kalibru".


Jak dla mnie ideał :)

Dodatek bardzo urozmaica rozgrywkę.


Jak dla mnie ideał :)

Wg mnie top 3 jeśli chodzi o gry strategiczne. Każdy element znajdujący się w pudełku został wykonany bardzo solidnie. Rozgrywka jest dość długa, ale gra cały czas trzyma w napięciu (szczególnie gdy spodziewamy się, że nasz sojusznik za chwile wbije nam nóż w plecy bo dzięki temu ma szansę na zwycięstwo).


Jak dla mnie ideał :)

Wszystkie elementy zostały wykonane z porządnych materiałów. Miodny gameplay.


Jak dla mnie ideał :)

Gra zdecydowanie ciężkiego kalibru. Niezależnie od ilości graczy musimy mieć przynajmniej 3h na rozgrywkę. Wszystkie plansze zostały wykonane z grubej tektury, bardzo przyjemne grafiki na kartach. Genialna, przyjemna rozgrywka. Kilka sposobów na zwycięstwo. Dla mnie rewelacja.


Kolejny dobry dodatek, który bardzo urozmaica grę.


Dobry, solidny produkt

Wszystko jest wykonane wzorowo, ale sama rozgrywka jest niedopracowana. Spodziewałem się bardzo dobrego bitewniaka, który nie pochłonie tysięcy złotych by móc zagrać jakąś porządną armią i dobrze się przy tym bawić. Trochę się rozczarowałem, ale nie jest źle.


Jak dla mnie ideał :)

Wg mnie najfajniejszy z dodatków. Obowiązkowy zakup dla każdego kto lubi grać siłami zła.


Dobry, solidny produkt

Elementy jak zwykle wykonane są wzorowo. Nowe armie mocno urozmaicają rozgrywkę.


Jak dla mnie ideał :)

Obecnie patrzę na tę grę przez pryzmat drugiej edycji i niestety dostrzegam jej wady (rozkładanie to prawdziwy horror, minimum 40min. Karty walki to porażka). Jednak w tamtym okresie (przed wydaniem nowej edycji) nie było lepszej planszowej gry fabularnej na rynku więc nie mogę ocenić tego niżej niż na piątkę!


Bardzo dobry scenariusz!


Dobry, solidny produkt

Kolejny fajny scenariusz.


Dobry, solidny produkt

Fajny i klimatyczny dodatek.


Jak dla mnie ideał :)

Genialny dodatek wart swojej ceny. Olbrzymia ilość nowych elementów (plansze, scenariusze, bohaterowie). Wg mnie pozycja obowiązkowa.


Jak dla mnie ideał :)

Wg mnie to najlepszy scenariusz jaki został wydany do tej gry.


Jak dla mnie ideał :)

Jeden z lepszych scenariuszy!


Kolejny bardzo dobry scenariusz, jednak cena jest mocno przesadzona.