Michał - recenzje

Dobra gra o sporym czynniku losowości i dużej grywalności. Zdecydowanie dobrze się bawię w gronie 3-4 osób, jako pozycja na 2 osoby to raczej polecam tym, którzy potrafią się wczuć w świat Pratchetta i nie mają nic przeciw agresywnym zagraniom.
Wyśmienita lekka pozycja dla 3-4 osób którym nie brakuje humoru, taki trudniejszy "chwiler".


No gra rewelacja. Zdecydowanie wszystkim polecam!!


Jak dla mnie ideał :)

To najabsolutniej genialna gra ;).
Gram w brydża, więc zdaję sobie sprawę, że niektórzy mogą mieć inne zdanie, ale dla mnie i brydż i TICHU to dwie rewelacyjne po prostu gry. I w tym zestawieniu Tichu jest mniej wymagające, a zapewniające podobny poziom satysfakcji.
Zdecydowanie polecam!!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo, bardzo dobra gra.
Ostatnio udało mi się namówić znajomą na kilka gier w weekend - i wyszło, że zagraliśmy w trzy dni 10 partii!
Bardzo dobra gra, dość często lądująca na stole - a potem na półkę na pół roku czy rok, by znów nabrać apetytu.
Polecam!


Świetna, naprawdę świetna gra nie tylko dla fanów wersji na PC. Świetny worker placement, z dawką emocji gdy w koloniach ktoś stawia nam żołnierza czy dwóch; ale wojna w tej grze nie stanowi klucza, co mi bardzo pasuje.
Zdecydowanie polecam!


Raczej słaby

Mi nie podpasowało...


Jak dla mnie ideał :)

Co ja będe wiele pisał - chcesz grę dla dzieci zeby trochę razem pogłówkować - to produkt dla Ciebie.
Ja serdecznie polecam


Dobry, solidny produkt

Dobry produkt, gra naprawdę ciekawa. Ale przeżyłem pewien szok, gdy kafelki domów, wież, placów nie musiały graficznie tak pasować jak w podstawce Carcassone.
Zanim kupisz - popatrz na zdjęcia, szczególnie jak znasz Carcassone.
Tak czy inaczej polecam, sporo kombinowania, ale można też zagrać lekko. Polecam


Dobry, solidny produkt

kreatywna gra w której zdolności plastyczne... to niekoniecznie atut. Bardzo, bardzo sympatyczne!


Jak dla mnie ideał :)

Jedna z najlepszych gier planszowych ever! Jestem ogromnie zadowolony, i mnie w ogóle nie przeszkadza wersja angielska - choć obecna polska jednak jest u nas lepiej przyswajalna ze względów językowych.
Z pewnością kupić i grać, grać, grać :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo sympatyczny chwiler, czyli gra którą można wyłożyć na stół i szybko zagrać. Nie spotkałem jeszcze osoby, która po poznaniu tej gry nie powiedziała by ciepłego słowa.
Ale też nie dla każdego. Ja polecam :)!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra gra, sporo kombinowania i interakcji z innymi graczami - kto pierwszy zajmie miejsce, gdzie trzeba będzie płacić, jaką przyjąć strategię.
Gra o średnim stopniu skomplikowania dla zaawansowanych graczy, może też posłużyć do prezentacji nowoczesnych planszówek - a dla nowych będzie to coś skomplikowanego, ale szybko załapią.
Polecam


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek, urozmaicił jedną z moich ulubionych gier. Zdecydowanie polecam!!
Rebel jak zwykle na 5!


W porządku, bez rewelacji

Hmm, jednak chyba wole polską kreskę. Czytało się dobrze, ale niestety daleko od zachwytu


Niestety to gra w którą na prawdę ciężko komplementować. To absolutnie nie gra dla całej rodziny, ale "przestawianie pionków" tylko dla najmłodszych... zaś rodzice spędzą ciężkie chwile chcąc ucieszyć swoje pociechy spędzając przy niej czas :(
Cała strategia gromadzenia surowców i ich wykorzystania to po prostu naciąganie... klientów.
Jest o wiele więcej dużo ciekawszych gier - odradzam


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo bardzo dobra gra na dwie osoby. Wiele możliwości, sporo taktyki i kombinowania... a przy okazji dość szybka. Zazwyczaj po jednej partii chętnie siadam do kolejnej. I co ważne - większość osób z którymi grałem podziela ten pogląd. Z czystym sercem polecam!


Jednym słowem: REWELACYJA! Po prostu takie MUST-HAVE dla osób lubiących gry towarzyskie.
Dla tych co nie są do nich przekonani gra której koniecznie trzeba spróbować - zmienicie zdanie :D!


Gra bardzo dobra, wciągajaca na długie 3 godziny. Wiele możliwości, konieczna jest umiejętność dostosowywania swoich działań, i ch kolejności!, do sytuacji na planszy i ruchów przeciwników. Naprawdę warta polecenia.
Niestety spory makament to jakość wydania - za tę cenę oczekiwałem czegoś zdecydowanie lepszego. Dostajemy duże pudło, niestety ze zbyt cienkiej tektury, brak jakiejkolwiek wypraski która pomogłaby uporządkować figurki i ułatwić ich rozdzielenie miedzy graczami; nie ma chocby dołączonych woreczków strunowych, których koszt byłby dla wydawcy minimalny. Plansza, choć b. ładna, także mogłaby byc wykonana solidniej. Zastrzeżeń sporo, nie wszystkie chce mi się wymieniać...
... na szczęscie jednak rozgrywka, mechanika i przyjemność z gry mocno te niedogodności minimalizują. Jeżeli szukasz dobrej gry, która szybko Ci się nie znudzi, a mniej zależy Ci na wnętrzu - zdecydowanie polecam!


Zdecydowanie polecam.
Gra o bardzo wielu możliwościach taktycznych, z lekkim elementem losowym, absolutnie nie przesądzającym o rozwoju gry. Bardzo ciekawa mechanika, spora interakcja.
O wykonaniu juz było... więc pisał nie będę.

Naprawdę dobra gra, na wiele wieczorów - czy to w towarzystkie rodziny (raczej dzieci powyżej 10 lat), jak i w zgranej grupie fanów


Gra jest z tych, o których się chce powiedzieć - EXTRA!
Prosta, ale nie prostacka, szybka, ale dająca satysfakcję z przebiegu, zabawna... o ile bawi nas temat kolorowych owieczek ;-)

Naprawdę solidna, dobra gra w rewelacyjnej cenie.
Dla dorosych, dla dzieci i ku uciesze całej rodziny.
Gorąco polecam