Andrzejsob - recenzje

Fajna gra imprezowa. Prosta i szybka w tłumaczeniu. Na dodatek ciekawie pokazuję jak ludzie myślą i kojarzą rzeczy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Moim zdaniem najlepsza gra :D. Od niej zaczynałem przygodę z grami 2D ;). Polecam wszystkim wiele wieczorów dobrej zabawy. Gra w herosa ratującego księżniczkę z opresji.


Jeden z lepszych dodatków. Wprowadzenie stajni i rumaków bardzo urozmaica rozgrywkę. Polecam jako jeden z pierwszych "małych" dodatków do mima.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Najlepszy według mnie do mima, wprowadzeni przedmiotów które nie liczą się do limitu (drobiazgi) bardzo zachęciło graczy do odwiedzania gór. Które są możliwe do odwiedzenia nawet na początku ( w porównaniu do podziemi gdzie Cię usiekają :D ). Koniecznie kup sobie jeśli zastanawiasz się który dodatek z planszą wybrać.


Dodatek średni. Nie ze względu na wykonanie bo to jak zwykle jest na wysokim poziomie ale sama zawartość i merytoryka, próba wprowadzenia dnia i nocy według mnie nie trafiona, 2 na 5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Pierwszy dodatek z planszą, ciekawe jest to że zmieniono sposób dostania się do podziemi. Planszę dokleja się do głównej w narożniku z gospodą. Pole ruiny staje się wejściem do podziemi. Same podziemia trudne i wymagające. A boss na końcu pozwala fajnie wygrać grę w ostatecznej EPICKIEJ walce.


Kolejny mały dodatek od MiMa, fajni poszukiwacze i kilka fajnych nowych przygód. Wykonanie dobre. 4 na 5


Fajny dodatek do gry MiM, wprowadza jeszcze więcej możliwości naprzykrzenia się innym graczom dzięki figurce śmierci która łazi z wami po planszy.


Polecam. Każdemu fanowi osadników. Wprowadzenie floty morskiej, piratów i mgły wojny ciekawie zmienia grę. Niestety jeśli chcecie zagrać w 5 lub 6 osób w żeglarzy konieczny jest jeszcze inny dodatek :D.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Posiadam, bardzo fajny dodatek. Podstawka daje mozliwość gry tylko max 4 graczy więc fajna rzeczy. Czasem grając w 4 też używaliśmy aby plansza była większa i nie było problemu z miejscem. Co zmniejszało konflikty.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo ciekawa pozycja wśród planszówek. Interakcja miedzy graczami ogranicza się do ewentualnych konfliktów o dobre pola. Ciekawym elementem jest aspekt losowości planszy przez to jest to plasznówka z praktycznie nie ograniczoną ilością kombinacji plansz.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Polecam bardzo, ale to bardzo wszystkim maniakom SF,
Strategia przez duże S, do tego eksploracja, dyplomacja i w końcu WIELKIE EPICKIE BITWY kosmiczne. Minusem jest bardzo duża ilość elementów które wymagają sporych przygotowań w czasie rozkładania gry. Ale WARTO !!!!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo dobra pozycja wśród planszówek. Polecam szczególnie tym którzy nie lubią losowości w grze. Według mnie jest jej tam bardzo mało. A jedyna losowość która się pojawia dotyczy wszystkich jednocześnie. Oczywiście może komuś pod pasować bardziej lub mniej ale nadal jest to losowość globalna. Minusem jest konieczność grania w parzystą liczbę graczy. Gra na 3 lub 5 jest lekko problematyczna ale nadal wykonalna. Polecam gra na wiele, wiele wieczorów.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo ciekawa propozycja. Aspekt psychologiczny i próba odczytania kto jest kim powoduję że rozgrywka nie dzieje się tylko na stole ale także w naszych głowach. Polecam bardzo mocno.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Tak jak każdy dodatek z serii munchkin polecam. Wykonanie bardzo dobre, rysunki Kovalica jak zwykle w bardzo dobrym wykonaniu. Genre lanie 5 +


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

POLECAM !!! Gra jest bardzo, ale to bardzo śmieszna. Polecam wszystkim fanom planszówek. Wiem że nie jest to gra wymagająca olbrzymiego planowania i strategii ale posiada coś czego niektórym planszówkom brakuję. MIODNOŚĆ, wiele wiele godzin spędziłem przed tymi kartami, żadnej nie żałuję. MUST HAVE SEZONU.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: