8hrupek

Częstochowa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Komentarz-prostest.

Najróżniejsze gry przewinęły się przez mój stół przez lata grania. W jednej kategorii Eksplodujące Minionki biją wszystkie inne na głowę: Stosunek ceny do jakości (a raczej jej braku). SCD to nieśmieszny żart. Rozumiem licencje, marketing i wszystko, ale to jest gruba przesada. Przeprodukowane pudło, wybuchy i lasery, a w środku 72 karty, trochę tylko lepsze niż te w UNO. To jest taki technologiczny paździerz, że mimo, iż gra mi się podoba, nie ocenię jej wyżej, bo jeszcze muszę, kuźwa, koszulki do niej dokupić (!).
Shame!

PS. Kupiłam grę za 38 zł, i nawet tyle nie byłaby warta gdyby nie to pudełko.
Na szczęście lubię żółty.


Jak dla mnie ideał :)

Od kilku tygodni regularnie (jeśli pogoda dopisuje) jeździmy z grupą znajomych na wycieczki rowerowe, a wieczorem spotykamy się jeszcze na planszówki. W ten weekend pogoda zawiodła i jakoś tak wyszło, że wyciągnęliśmy zakurzoną Wielką Pętlę. TO BYŁ STRZAŁ W 10. Mamy oba dodatki, ale na razie graliśmy tylko Peleton żebyśmy mogli zagrać wszyscy.
Jest wartko i emocjonująco. Świetna gra!
Nie ma przestojów bo decyzje podejmujemy jednocześnie, a potem obserwujemy jak poruszają się kolarze. Jest trochę strategii, trochę szczęścia, sporo wrażeń i autentyczny klimat wyścigu. Polecamy z całego serduszka!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Mój absolutnie ukochany worker placement.Taki bardzo akuratny. Bez udziwnień. Niezbyt długi, wystarczająco zagęszczony. Z interakcją jaką lubię. Ładny i całkiem klimatyczny (jak na euro).
BARDZO ŻAŁUJĘ, że nie znalazł się polski wydawca dla tej gry. Od dawna noszę się z zamiarem spolszczenia swojego egzemplarza żeby móc pokazać go nowym osobom.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Nie taka znowu rodzinna... Bardzo dobra gra.
"Bardzo dobra" jest mało mówiące i o wielu grach można to powiedzieć.
Z reguły gdy wydawnictwo wypuszcza jakiś znany tytuł z dopiskiem junior, family etc. spodziewam się gry dla dzieci, w którą, choćby z sentymentu do pierwowzoru, dorosły też chętnie zagra. I to są najczęściej przemyślane, dobre, fajne gry, ale jednak... dla dzieci.
Agricola rodzinna jest trudniejsza niż niejedna "normalna" gra. Tu trzeba planować, zarządzać, liczyć w pamięci i przewidywać. Moja córka ma 6 lat i grę "załapała", ale jest dla niej wyzwaniem. Nie mam pretensji, że jest za trudna bo na pudełku jest znaczek 8+ i między innymi za ten nieprzekłamany wiek wystawiam 5 gwiazdek.
Może nie jest to paląca zwoje klasyczna Agricola, ale gdy sobie wspomnę jak próbowałam wykrzesać w niej jakieś rozsądne punkty to cieszę się, że powstała ta oto wersja dla rodzin niekoniecznie geekowskich, ale sporo grających.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Wybitnie siadła w mojej ekipie, a mam tu starych wyjadaczy i kompletnych świeżaków.
Jeśli ktoś nie lubi tego typu imprezówek to tej też pewnie nie polubi, ale za to będzie miał ekstra jakości podkładkę pod mysz(!) I przefajne żetony z jednorożcem i kupą, które można podmienić z żółtymi jokerami ze Splendoru.
Ach! Śmiechu była kupa XD


PeeM

Liczba recenzji: 14

Maemi

Liczba recenzji: 10

Akilis

Liczba recenzji: 24