Belegarion

Obserwowani

4 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Ten dodatek to podstawa dla talii Gondoru, bohaterowie czerwony Beregond i fioletowy Boromir są na prawdę świetni. Oprócz tego otrzymujemy wiele innych kart wsparcia i z cechą Gondor. Jeżeli chodzi o same scenariusze, to są to typowe bitewniaki w stylu Khazad-dum. Przychylam się również do komentarza kolegi, że trudność scenariuszy określana jest tu chyba losowo. Drugi scenariusz z hordą Haradrimów oceniony na 4 przechodzi się dopiero po wielu próbach.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ciekawe rozszerzenie z różnorodnymi scenariuszami. Pierwszy okazał się być najtrudniejszy, ponownie trolle dają się we znaki i w pojedynkę pokonanie ich, to nie lada wyczyn. Kolejne scenariusze nieco przyjemniejsze. Ostatni scenariusz z zagadkami moim zdaniem bardzo klimatyczny i za niego daję 5!


W porządku, bez rewelacji

Nieprzyjemny scenariusz. Na szczęście trochę nam wynagradza kilka przydatnych kart wsparcia, które można wykorzystać w różnych kompozycjach: Rivendell Blade, Rider of the Mark, Lure of Moria.


Dobry, solidny produkt

Na wstępie należy zaznaczyć, że do gry w ten dodatek potrzebny jest dodatek Khazad Dum (karty ze znaczkiem góry). Sam scenariusz nie jest zbyt trudny, jest to dobra rozgrzewka do zagrania całej serii Dwarrowdelf. Należy jednak się uzbroić w karty zdejmujące lokalizację, ponieważ one dopakowują wrogów. Jeżeli chodzi o karty gracza, niestety wsparcie jest dość słabe.


Dobry, solidny produkt

Niezwykle trudny scenariusz, w którym smok pali nas dosłownie w mgnieniu oka. Dodatek nie zawiera kart gracza, więc nie dostajemy żadnego wzmocnienia do walki ze smokiem. Jest to scenariusz dla graczy, którzy uważają, że mają idealną bitewną talię.


Remo_lcg

Liczba recenzji: 6

Mkotul

Liczba recenzji: 78

Agustinka

Liczba recenzji: 15

Koniczyna17

Liczba recenzji: 66

NLoriel

Liczba recenzji: 137

Mkotul

Liczba recenzji: 78

Remo_lcg

Liczba recenzji: 6