Evetta

Marzyciel

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Ciekawa gra, ze względu na swoją prostotę, nawet dla początkujących. Przepiękne grafiki, w których od razu się zakochałam. Minimalny element losowości, niestety wbrew moim oczekiwaniom mała interakcja. Na większe strategię również nie ma tu miejsca. Jednak jestem w stanie polecić tę pozycję dla tych, którzy lubią szybkie i mało absorbujące gry;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Sam dodatek jako gra - po prostu super! Bardzo mi się podoba stopniowe wprowadzanie poszczególnych kart w trakcie gry, a także sam pomysł fabuły wprowadza do gry coś, czego brakowało mi w podstawce.
Jedyną zmorą jest... instrukcja! Już w podstawowej wersji była niezrozumiała, a w dodatku jest wręcz tragiczna.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gra dla mnie to gra idealna. Na początku chcę zaznaczyć, że swoją przygodę z planszówkami zaczęłam dopiero miesiąc temu, a i tak świetnie odnalazłam się w "Elizjum".
Przede wszystkim urzekła mnie niesamowita grafika na kartach, solidność wykonania całego produktu - zarówno jeśli chodzi o samą grę jak i pudełko, w którym znajdziemy przeróżne przegródki na zawartość, które znacznie ułatwiają organizację. Jeśli chodzi o instrukcję to jest bardzo czytelna, napisana przystępnym językiem i rozwiewa wszelkie wątpliwości, a nie w każdej grze się to zdarza. Strzałem w dziesiątkę jest dołączenie arkuszu z dodatkowymi informacjami o kartach, gdzie możemy znaleźć rozwinięcie informacji na temat działania danej karty.
Chyba najciekawsze jest to, że przed rozgrywką spośród ośmiu wybieramy pięć Talii Rodzin, którymi będziemy grać, dzięki czemu praktycznie każda rozgrywka może wyglądać inaczej. Może nie występuje tu taka typowa interakcja między graczami, ale na pewno możemy sobie trochę poprzeszkadzać nawzajem.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ciekawa gra, która troszkę zmusza do ruszenia głową, jednak przez brak interakcji z innymi graczami, równie dobrze mogłaby być jednoosobowa. Ale największą zmorą jest... instrukcja! Instrukcja jest po porostu drogą przez mękę - od razu przyznaję, że mimo wielu prób, zrozumienie jej nie wyszło i skończyło się na ogarnianiu zasad z yt.
Ogólnie powiedziałabym, że gra jest... fajna? na pewno szału nie ma, ale mimo wszystko czasem fajnie jest w nią pograć dla zabicia czasu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra, w której liczy się spostrzegawczość i zręczność. Jungle Speed skutecznie rozkręca każdą imprezę!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Rathor

Liczba recenzji: 180

Ciu

Liczba recenzji: 16

Matiwan

Liczba recenzji: 100

Regrof1

Liczba recenzji: 71

Torrac

Liczba recenzji: 8

Procent

Liczba recenzji: 11

Chevilles

Liczba recenzji: 85