Gabione

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

16 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jak dla mnie ideał :)

Rzeczywiście trudno pisać coś nowego po wszystkich poprzednich komentarzach. Pozostaje mi potwierdzić wszelkie pozytywy gry. Jedynie plansze mogłyby być ładniejsze. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Strategia ciężkiego kalibru. Dużo decyzji, akcji, pomysłów na wygraną. Czas gry jest długi, bo każdy starannie myśli nad kolejnymi akcjami. Występuje tu bardzo silne negatywna interakcja, bo musimy maksymalnie wyeliminować gatunki przeciwników. Wykonanie bardzo mi się podoba, jest wyraziste i nie rozprasza w czasie gry. Polecam!


W porządku, bez rewelacji

Mała gierka na biwak do plecaka, do pogrania w pociągu. Kupiona na prezent, który został przyjęty z entuzjazmem. Jak dla mnie, gra dla pasjonatów.


Jak dla mnie ideał :)

Gra, którą zawsze i wszędzie można mieć ze sobą. Świetnie sprawdza się w podróży, gdzie jest mało miejsca. Przygody wciągające, a przegrana denerwująca:) Polecam!


Dobry, solidny produkt

Przyjemna, lekka gra familijna. Bardzo proste zasady, ładne wykonanie i szybka rozgrywka to cały urok tej gry. Zasady: wybieramy 2 karty czynności (ranną i wieczorną) i zagrywamy je w kolejności. Możemy udać się do tawerny nająć ludzi, do sklepu kupić sprzęt, na targ dokonać sprzedaży, w porcie zarabiamy pieniądze wożąc ludzi na wycieczki, we wraku poławiamy skarby. Wygrywa osoba posiadająca najwięcej pieniędzy. Polecam dla rodzin z dziećmi.


Hania

Liczba recenzji: 144

adalberto

Liczba recenzji: 25

Niniel

Liczba recenzji: 39

Miwa

Liczba recenzji: 1

Arakir

Liczba recenzji: 0

Mnowaczy

Liczba recenzji: 26

Bobaz

Liczba recenzji: 167

NerAlgert

Liczba recenzji: 86

Cichy-Blog.pl

Liczba recenzji: 9

Enikon

Liczba recenzji: 101

Mario_7

Liczba recenzji: 22

RachCiach

Liczba recenzji: 57

Emilk89

Liczba recenzji: 24

Kamil

Liczba recenzji: 3

tomasso

Liczba recenzji: 10

Piotriotrotrtrr

Liczba recenzji: 51