Cichy-Blog.pl

Warszawa

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

10 użytkowników

Zobacz wszystkich

Gra świetna. Od momentu otworzenia pudełka gramy i gramy. Oczywiście modyfikując skróconą instrukcje do własnych potrzeb.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobra, prosta i klimatyczna gra. IPN wykonał naprawdę kawał dobrej roboty. Z dodatkiem jest jeszcze lepiej. Pomysł super i grywalność równie wysoka.


Wygląda na to, że będę musiał kupić drugi egzemplarz bo obecny jest mocno maltretowany przez moje dzieci. To tylko wskazuje na to, że nawet pięciolatka daje radę. I to jak! Ogrywa dorosłych. Gra warta polecenia. Bardzo!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra kooperacyjna. Bardzo dobrze zeskalowana i posiadająca doskonałą grywalność. Czekam z niecierpliwością na dodatek do niej. A... Na planszy faktycznie posiada błąd w postaci nazwy miasta TEHRAN (zamiast TEHERAN). Drobiazg, ale jednak błąd. Sam produkt oceniam jednak bardzo dobrze. Godny polecenia.


Mega grywalna planszówkowa karcianka :) Oto jeden z moich ulubionych tytułów. Może nawet ten "NAJ". Po skompletowaniu dodatków wydanych i tych fanowskich, gra jeszcze bardziej rozwija skrzydła. Ośmiu graczy to sama przyjemność. Zarzuty o brak integracji między graczami nie do końca są prawdziwe. Choć należy przyznać, że najważniejszym punktem gry to kombinowanie na własny użytek. Ale brak obserwacji współgraczy jest najczęstszym błędem..
Przy komplecie, siedmiu lub ośmiu, grających należy mieć olbrzymi stół. To fakt. Ale warto.
Pudełko z plastikową "wypraską" na nic się zda, jeśli nie chcemy przetrzymywać ogrom dodatków osobno. Pierwsze (chyba) wydanie miało tekturę w środku. Z niej można było zrobić użytek. Musiałem pochwalić się na swoim blogu :) skompletowanym z dodatków i podstawki dwukilogramowym pudłem. Amatorskie podejście do rewelacyjnej gry!
Zasady rozgrywki są proste. Jak już się wpadnie w trans, to idzie jak po maśle. To ogromna zaleta. A grać chce się non-stop. 30 minut czy 2 godziny - nie ma znaczenia. Wciąga i tyle. REWELACJA.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

SebaZepp

Liczba recenzji: 92

Peter6667

Liczba recenzji: 47

Bzdzichu

Liczba recenzji: 10

Hołobold

Liczba recenzji: 32

Maciej

Liczba recenzji: 6

Ojciecfelix

Liczba recenzji: 68

Tomasz

Liczba recenzji: 24

Gabione

Liczba recenzji: 45

Marcin

Liczba recenzji: 24

Grizzo

Liczba recenzji: 6

Nikop

Liczba recenzji: 25

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 98

Jenny

Liczba recenzji: 19

CEGLASTY

Liczba recenzji: 11

Peter6667

Liczba recenzji: 47

Lolu

Liczba recenzji: 1

NerAlgert

Liczba recenzji: 56

Kubala

Liczba recenzji: 63

Enikon

Liczba recenzji: 52

Klocek94

Liczba recenzji: 1