Gosiek

Weteran

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Pięknie wydana (świetne figurki), ciekawa i klimatyczna gra dla dwóch osób. Proste do opanowania zasady sprawiają, że do zabawy można podejść "z marszu". Gra jest dynamiczna, zapewnia sporo interakcji. Na plus także umiarkowana czasożerność - zwykle rozgrywki trwają do godziny.
Z minusów - spora losowość, nienajlepszy balans stron rozgrywki, powtarzalność (ograniczona liczba scenariuszy) - Claustrophobię należy dawkować umiarkowanie, żeby się zbyt szybko nie znudziła.
Takie solidne 3+, bo można znaleźć sporo ciekawszych gier dla 2 osób.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobra, a do tego naprawdę ładna graficznie i przywozicie wydana, gra dla dwóch osób. Choć nieco nieporęczna, bo karty są dość duże.
Pomimo, że na "Poprzez Wieki" składa się zaledwie 18 kart i kilka żetonów, to rozgrywka potrafi wciągnąć i zachęcić do kolejnych partii, które rzadko kiedy trwają dłużej niż 10-15 minut.

Niestety z uwagi na mikre rozmiary gry, częste powroty do niej mogą sprawić, że zacznie się nudzić - w końcu zapamiętanie tych 18 kart nie jest zbyt trudne, i zabawa staje się powtarzalna.

Ale i tak warto - dla mnie solidne 4.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Dobra gra na szybkie partie, świetnie się sprawdza gdy na rozgrywkę chcemy poświęcić nie więcej niż 30 minut. Idealna na wyjazdy, ze względu na swoje niewielkie gabaryty.

Co do samej rozgrywki - jest dynamiczna, zrównoważona (dużo bardziej niż w pierwszej części), walka często trwa do ostatniej karty.

Duży plus za przeniesienie opisów działania kart z instrukcji na same karty i za zmianę ich rozmiaru. Natomiast graficznie zdecydowanie bardziej podobała mi się pierwsza część.

W każdym razie - kupić i zagrać zdecydowanie warto.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

"Wilki i owce" mają proste zasady i b. dużą grywalność, zwłaszcza gdy gra się w 3-4 osoby. Choć rozgrywka z początku wydaje się banalna, potrafi zaskoczyć i trzeba trochę pogłówkować żeby zwyciężyć.

Wydanie od strony graficznej i solidności wykonania - wzorowe, cena przystępna - nic tylko kupować i świetnie się bawić.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Gra lekka, łatwa i przyjemna, a do tego zawierająca sporą dawkę humoru. Rozgrywka nie wymaga zbyt wiele czasu, za to jest dynamiczna i zdecydowanie nastawiona na interakcję między graczami - wymaga ciągłego "podgryzania" przeciwników. ;)

Optymalna liczba osób do zabawy to wg. mnie czwórka, taki skład daje najwięcej możliwości i urozmaica zabawę.

Graficznie "Wiochmen rejser" nie wypada najlepiej, ale za taką cenę nie można wymagać za wiele. Rysunki (o ile ktoś lub taki typ kreski) są śmeiszne, wszystkie karty czarno-białe, wydrukowane na średniej jakości papierze, więc koszulki mogą się przydać.

Dla mnie udany zakup i świetna gra, sprawdza się jako przerywnik przy innych rozgrywkach.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

StaraWiedzma

Liczba recenzji: 0

Tomasz

Liczba recenzji: 1

Błażej

Liczba recenzji: 1

Katarzyna

Liczba recenzji: 22

Maciej

Liczba recenzji: 2

Nayia

Liczba recenzji: 148

Blog gra.wstepna.pl

Liczba recenzji: 55

Fusilli

Liczba recenzji: 22

Luthien22

Liczba recenzji: 23

Keszman

Liczba recenzji: 20

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

StaraWiedzma

Liczba recenzji: 0

Netto

Liczba recenzji: 0