Grzegorz

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Zbiór opowiadań ze świata neuroshimy - niektóre z nich dały mi świetną inspiracje na sesje dla moich graczy. Niestety opowiadania są strasznie nierówne - ale i tak ten zbiór jest warty zakupu. Rebel jak zwykle rządzi:)


Jak dla mnie ideał :)

Mała książeczka służąca do torturowania twoich graczy. Bardzo mi się przydała - ale kompletnie odwrotnie niż autor ją zaplanował - otóż nauczyłem się czego NIE ROBIĆ. Ogólnie rzecz biorąc skłania do myślenia - polecam. Rebel na 6 jeżeli chodzi o jakość i szybkość.


Jak dla mnie ideał :)

Gra kupiona na prezent która bardzo przydaje się na imprezach. Proste łatwe do nauczenia zasady oraz szybka rozgrywka. Niestety gra potrafi być dość losowa i nawet najlepszy strateg może przegrać. Najlepiej się gra 2 na 2. Rebel jak zwykle na medal - szybko , sprawie , pancernie - czego chcieć więcej?


Jak dla mnie ideał :)

Jedna z niewielu gier rpg w której nasze postacie mają cel - a jest nim w tym tytule , stanie się człowiekiem. Wcielamy się w sztuczną znienawidzoną istotę która zazdrości ludziom tego czym są. Wszystko jest oblane w alchemicznym sosie. Polecam każdemu który szuka w nwodzie czegoś więcej niż akcji i strzelanin. Rebel jak zwykle szybko i doskonale.


Dobry, solidny produkt

Kości w kolorze brązowym idealnie nadające się do sesji wilkołaka. Liczby znaczące sukces (według mechaniki nowego wodu) są inaczej zaznaczone niż reszta. Niestety woreczek jak przy innych firmowych kościach ww długiego żywotu nie miał.


CXM

Liczba recenzji: 65