Iza_Malina

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

2 użytkowników

Byłam sceptycznie nastawiona do tej gry. Przeglądając gry nie wydała mi się ona ciekawa. Jakże się myliłam. Kupiłam grę przez przypadek. Była w produktach uszkodzonych więc za połowę ceny zaryzykowałam. I bardzo się cieszę. Gra przypomina popularnego Mahjonga. Lubię takie łamigłówkowe gry. Niby prosta, ale trzeba chwilę pomyśleć co wziąć lub zabrać przeciwnikowi. Polecam. Moja córka 9 letnia już przebiera nogami jak jej wspomnę że zagramy w zamek smoków. Jedyny minus to setup. Gdzie wszystkie kafelki trzeba najpierw poukładać na planszy.


Ciekawa gierka na dwie osoby,. Szyjemy kołderkę. Zbieramy guziki. Coś jak tetris z nutką kombinowania. Polecam dla początkujących na szybką rozgrywkę. Uwielbiam :)


Piękna gra przenosząca w świat Japonii... Prosta gierka, idziesz do przodu, stajesz na czym chcesz, zbierasz panoramy, kupujesz pamiątki... Zwiedzasz i zbierasz.. aż do mety. Im więcej graczy tym lepiej, bo można zajmować sobie pola i przeszkadzać. Dużo losowości, ale też trochę kombinowania. Czy iść dalej i zając lepsze miejsce czy iść powoli i zając to co akurat jest wolne. Polecam


Przepiękne karty. Szybka rozgrywka. Dzieciakom się podoba. Przede wszystkim uczy liczenia. I kombinowania co zrobić by komuś zaszkodzić. Polecam.


Grałam zaledwie dwa razy. Grę pożyczyłam bo gdzieś trafiła mi się jakaś recenzja. Chciałam sprawdzić czy rzeczywiście jest taka fajna. I rzeczywiście jest. Gra dedukcyjna. Mój przeciwnik wynalazł czerwony plus. Co ja obaliłam bo z mojej dedukcji wychodziło co innego :) Jak ktoś źle coś zaznaczy albo wydedukuje to jest w plecy.... I dlatego fajnie się gra. można zrobić sobie błędy i potem wychodzą różne kwiatki :) polecam... gra typu wysyłamy robotników do pracy... I dodatkowo fajnie zrobiona aplikacja. Za każdym razem gramy inny "scenariusz". Tzn za każdym razem inne przedmioty maja różne znaki i kolory. Można zapisać sobie kod z aplikacji i wszystkie osoby mogą grać na swoich telefonach z tym samym scenariuszem. Podoba mi się to, że nawet jak ktoś zapamięta że muchomor ma czerwony minus... to z każdą rozgrywką czerwony minus będzie miał inny przedmiot.


Radosław

Liczba recenzji: 1

Magda_98

Liczba recenzji: 58

Svvital

Liczba recenzji: 26