Jar of Dice

Warszawa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Siedem gotowych scenariuszy do rozegrania w domyślnym settingu (Dzikich Krainach) to naprawdę dobre wprowadzenie do świata The One Ring.
Przygody można rozegrać jako kampanię lub pojedyncze epizody, ciekawe miejsca pojawiające się w grze rozbudowują lore świata, wydanie na najwyższym poziomie do którego przyzwyczaiło nas Cubicle7. Jednym słowem solidny, dobry produkt, któremu trudno coś zarzucić.
Zaraz po podręczniku głównym jest to absolutne must have.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Zestaw startowy w wersji ENG nabyłem chwilę po ogłoszeniu polskiego wydania 5 ed D&D aby zapoznać się z grą i stwierdzić czy jest to produkt dla mnie.
Fakt, iż zaraz po wydaniu zamówiłem też wersję PL świadczy, że TAK!
Zestaw startowy składa się z dwóch broszur (Zeszytu Zasad i rozbudowanej przygody), kompletu kości oraz kart postaci przygotowanych bohaterów. Wszystko w boxie identycznym z wersją oryginalną.
Skrócone zasady to świetny start dla zaczynających przygodę z Lochami i Smokami, a przygoda "Zaginiona kopalnia Phandelvera" zapewni wiele godzin doskonałej zabawy w klimacie D&D.
Jak dla mnie świetna pozycja!


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Polskie wydanie 5 ed kultowego D&D, choć nie uniknęło kilku potknięć językowych i jednego buga w tłumaczeniu, to dobrze wydany i solidnie wykonany produkt.
Jakością zbliżony jest do anglojęzycznego oryginału, a wydawca Rebel.pl dostarczył zakupiony podręcznik dokładnie w dniu premiery.
Ogólnie mocna 4-ka to ocena, na którą w pełni zasługuje.


Gdy kupowałem The Heart of the Wild nie sądziłem, że mnie zaskoczy gdy tymczasem jest to dodatek z naprawdę masą pomysłów i stanowi doskonałe rozszerzenie lore Śródziemia.
Niektóre - zupełnie wszakże wymyślone prze z autorów - elementy są doprawdy niesamowite. Sporo jest takich klasycznych, RPGowych, a kilka mi nie przypadło do gustu ale całokształt jest godny polecenia.
Dla mnie to solidna 4-ka!


Wilderland Adventures to nic innego jak zestaw 7 przygód znany z dodatku do The One Ring pod nazwą Tales from Wilderland.
Przygody są ciekawe i różnorodne, dzieją się w Dzikich Krajach wiec idealnie nadają się na początek przygody z AiME i pozwalają rozwinąć się początkującym graczom na prawdziwych bohaterów.
Wydanie jak zawsze w przypadku Cubicle7 to mistrzostwo i nie pozostaje mi nic innego jak polecić.


Three_Eyed_Master

Liczba recenzji: 2

Kusiu

Liczba recenzji: 22

user51330237

Liczba recenzji: 0