JoannaZ86

Marzyciel

Poznań

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

3 użytkowników

Oczarowała mnie ta gra jak żadna inna. Jest pięknie wykonana, instrukcja jest prosta w odbiorze. Granie w nią sprawia mi ogromną przyjemność. Nie mogę się doczekać kolejnych dodatków do gry. Jedynym jej minusem jest drzewo, które można trzymać cały czas rozłożone i zajumuje wtedy sporo miejsca na półce albo składać i rozkładać ale wtedy po 3-4 partiach będzie do wyrzucenia. Można również grać bez drzewa ale wtedy to już nie to samo ;)


Gra zakupiona głównie z sentymentu jednak lubimy do niej wracać co jakiś czas. Razem z dodatkami to gra nie tylko na jeden wieczór ;) Jest to fajna gra do posiedzenia i pogadania o wszystkim. Mimo przestarzałej mechaniki ma w sobie coś co przyciąga i do tego jest bardzo ładnie wydana.


Dłuuuugo zabieraliśmy się do zagrania w tę grę. I to był błąd! Fantastyczna gra zapewniająca masę śmiechu i zabawy dla całej rodziny. Talia zielona jest mocno rozgrzewkowa i nie traktujemy jej jako wyzwania ;) ale już pozostałe mocno potrafią namieszać :D Rysunki jakie przy tym powstają to mistrzostwo :D Polecam zdecydowanie!


Świetna gra, jednak najlepiej sprawdza się powyżej 4 osób. Nasz must have na wszelkiego typu wyjazdy. Nie nudzi się i zajmuje mało miejsca w plecaku.


Must have każdej imprezy ale i w rodzinnym gronie. Proste zasady, wykonanie w porządku i duuuuuuużo dobrej zabawy. Czasem wpadamy na słowa tak oczywiste, że mamy problem, żeby je opisać ;) Fajnie jest kiedy gramy w znanym sobie gronie, kiedy możemy używać tylko dla nas oczywistych skojarzeń, jeszcze lepiej gdy gramy z obcymi i trzeba mocno się nagłówkować, żeby nikt nie wpisał tak oczywistego słowa jak nasze i jeszcze żeby osoba zgadująca wiedziała o co chodzi. Polecam zdecydowanie


Sapphire101

Liczba recenzji: 167

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Argallis

Liczba recenzji: 127

Marianna

Liczba recenzji: 37