Karolina

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jedna z lepszych gier imprezowych, w jakie przyszło mi grać. Co prawda, w moim przypadku, każda rozgrywka kończy się awanturami przy stole, jednak podobnie jak w przypadku monopoly, jest to wielki plus gry. Polecam serdecznie


Cena na pierwszy rzut oka trochę odstrasza, jednak dla prawdziwych fanów planszówek, jak i książki i serialu, jest do przejścia. Gra świetnie wykonana, każda rozgrywka pełna emocji. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Polecano mi tę grę już jakiś czas temu, jednak do teraz wzbraniałem się przed jej zakupem. Teraz widzę, że zupełnie niepotrzebnie, bo mimo tych kontrowersyjnych opinii na jej temat, jest naprawdę dobrą grą imprezową. No, może nie dla wszystkich, jednak chyba zależy od ogólnego nastawienia do życia, no i dystansu (jak chyba sam producent wspomina ; )). W moim przypadku, nawet ci starsi wiekiem znajomi bawili się doskonale, dlatego z czystym sercem polecam. Wielki plus za natychmiastowy czas realizacji zamówienia!


Bardzo dobra nieskomplikowana karcianka. Polecam wszystkim, zwłaszcza rodzinom z dziećmi.


Super! Dla początkujących planszówkowiczów może w pierwszej chwili wydawać się ciężka do ogarnięcia. Wystarczy jednak przetrwać całą instrukcję i zabrać się do gry, która po prostu uzależnia. Jedna z moich ulubionych gier!


Son of a Carpenter

Liczba recenzji: 1

Traki11

Liczba recenzji: 0