Larry Croft

Bolesławiec

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Dodatek wprowadza nowe gwiazdy, możliwość wykupienia stadionu, podpisania kontraktu ze sponsorem, parę nowych drużyn i nawet możliwe jest teraz zatrudnienie gwiazdy na stałe. Dodatek typu must-have dla każdego fanatyk tego sportu.


Aztekowie sami w sobie bardzo się rozpędzają przez dużą liczbę robotników i ofiary z ludzi, którzy przynoszą im tony surowców. Z kolei inne frakcje dostają bardzo przyjemne karty, szczególnie Atlantydzi (ich karty zawsze są mocne) i Rzym (przy czym ich bogowie to bogowie greccy, a nie rzymscy, co jest trochę kiepskie).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Prosta, ale można w nią grać wieeele razy na różne sposoby.
Śliczna, ale nie przekolorowana.
Klimat postaci - krasnoludzki samuraj, lew w kilcie i uwaga uwaga: MINOTAUR MATADOR.
A do tego to jedna z tych gier, w których można zostać drzewem.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Z wyglądu przypomina szachy, z mechaniki wydać wpływ Go, ale tak naprawdę jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. Szybka i wymagająca dużo myślenia, a przy tym z bardzo prostymi zasadami. Obowiązkowa pozycja dla miłośników spotkań w cztery oczy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Gra rewelacyjna i uniwersalna przez to, że jej losowość bazuje na decyzjach innych graczy. Do tego łezka w oku się kręci przy wspomnieniach Dungeon Keepera I i II.... Jednak pierwsze dwie gry wymagają mnóstwa czasu, ciągłego przypominania zasad i naprawdę dobrej pamięci.


Nikop

Liczba recenzji: 47

Agnieszka

Liczba recenzji: 2

Dagna

Liczba recenzji: 79