Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny zamiennik dla twistera. Wydaje mi się, że sama mata jest większa niż w oryginale, dzięki temu może zagrać jedna osoba więcej.


Jak dla mnie ideał :)

Myślałem, że neodżungla będzie najsłabszym dodatkiem. Okazała się jedną z ciekawszych armii. Gorąco polecam, warto mieć neodżunglę w swoim Hexie.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra gra, właściwie to już klasyka, choć młoda :) Polecam na imprezki ze znajomymi jak i z rodziną. Zasady proste i klarowne, wykonanie też stoi na odpowiednim poziomie. Pomysł z obcojęzycznymi instrukcjami i naklejkami na karty mistrz, co więcej, cena przy tym nie jest przegięta.


Jak dla mnie ideał :)

Dwie przepiękne figurki, super wykonanie, jak wszystkie z resztą z nowej serii. Same modele pięknie wyrzeźbione, Portal idzie ostro do przodu. Nie gram akurat mutkami, ale te modele musiałem mieć :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobre wydanie, cena w sam raz. W porównaniu do innych systemów, gdzie podręczniki są duże drogie i grube, podręcznik jest tani, wykonany na odpowiednim poziomie, format też dobrze dobrany. Można co prawda pobrać go za darmo ze strony Portalu, ale warto jednak zainwestować parę złotówek i mieć ładnie wydany. Gorąco polecam fanom nst!


walerp

Liczba recenzji: 0