Mikowalew

Formalista

Obserwowani

12 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

2 użytkowników

Rozszerzenie dodaje ciekawe karty jednocześnie wciąż utrzymując balans rozgrywki. Urozmaica i pozwala dłużej cieszyć się grą.


Bardzo ciekawa i dobrze wykonana gra. Nie można też zapomnieć o walorach edukacyjnych, każda z kart ptaków zawiera wiele cennych informacji o danym zwierzęciu. Mechanika pozwala prowadzić grę na wiele różnych sposobów, każdy może znaleźć swój własny styl. Wzajemne zależności między poszczególnymi kartami jak i elementami mechaniki umożliwiają rozbudowane planowanie i konstruowanie sobie "silników" napędzających naszą rozgrywkę.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Koszulki całkiem niezłe, jednak karty do gry Red7 które mieściły się w takie same rozmiarowo koszulki innego producenta tutaj nie dały się upchnąć. Zostały wykorzystane i dobrze służą w innej gierce.


Dobry, solidny produkt

Dobre, duże skrzynie, ale w transporcie dosyć łatwo ścierają się rogi, rozmiar świetny, mieszczą setki kart, wszystkich dodatków nie starczy żeby je zapełnić (chyba).


Jak dla mnie ideał :)

Świetne koszuli, rozsądna cena,na 500 koszulek ani jedna nie była pęknięta czy zniszczona,po dłuższym używaniu nie są też już takie śliskie i ta się ułożyć ładny stosiik.


Wassago

Liczba recenzji: 46

Doliwa Karol

Liczba recenzji: 42

Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Rarianna - Immi

Liczba recenzji: 110

Invader

Liczba recenzji: 124

Sapphire101

Liczba recenzji: 148

Foxy

Liczba recenzji: 20

Addekk1

Liczba recenzji: 33

Magilion

Liczba recenzji: 26

Kuhaku

Liczba recenzji: 17

Wredniak2003

Liczba recenzji: 9

Sylvanrulez

Liczba recenzji: 36

Invader

Liczba recenzji: 124

Yine

Liczba recenzji: 442