Myst

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Podstawowa gra okazała się dla mnie hitem - co już opisywałem wcześniej więc z niecierpliwością wyczekiwałem tego dodatku. Moje oczekiwania zostały spełnione. Zaczynając od jakości - wszystko super zrobione w zgodzie z oryginałem więc po dodaniu kart nie ma możliwości rozróżnić dodatku od podstaway co pozytywnie wpływa na losowość i przewidywalność. Wszystkie przedmioty są bardzo ciekawe i naprawdę przemyślane, a "Szlabany" wprowadzają ciekawy i czasem nawet irytujący motyw z którym musimy się zmierzyć. Jednym małym minusikiem może być fakt że stos dostępnych przedmiotów robi się dosyć duży i praktycznie nie ma możliwości przejścia przez wszystko. Po paru losowych grach postanowiłem wyeliminować powtarzające się karty żeby i utrudnić i uatrakcyjnić rozgrywki. Za super pomysł uważam również wprowadzenie potworów, ktrórych zniszczyć można za pomocą monet a nie tylko standardowego "życia". Zdecydowanie polecam!!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Naprawdę bardzo przyjemna a zarazem wymagająca myślenia i spostrzegawczości gra. Czas który mamy na rozwiązanie dodaje dreszczyku emocji i powoduje wytężenie myślenia. Bardzo łatwo można zrozumieć zasady i szybko zacząć grę. Samouczek fajnie pomga się przyzwyczaić. jakość kart na bardzo dobrym poziome. Zabawne czasami co trzeba zrobić/gdzie popatrzeć/o czym pomyśleć żeby rozwiązać zagadkę :) niekoniecznie oczywiste rozwiązania są dobre...i na odwrót :). Komórka w zupełności wystarcza do aplikacji.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gra naprawde pozadnie zrobiona! Z kazdym scenariuszem nie mozna sie doczekac co nowego dojdzie do talii. Nie brakuje momentow na "rozstaju drog" gdzie trzeba decydowac wspolnie co zrobimy - a to moze miec solidny wplyw na rezultat. Ostatecznie - niech was nie zwiedzie czas gry...u mnie w 6 godzin padlo tylko 5 scenariuszy - wiec na prawde jest co robic i goraco polecam zaczynac od poczatku awet dla wybornych i doswiadczonych graczy.


Yine

Liczba recenzji: 443

Hasder

Liczba recenzji: 52

TheTofiq

Liczba recenzji: 110